Menu serwera

Despicable Me 2!

Czarny charakter Felonious Gru zmienił się dzięki adoptowanym córeczkom: Margo, Edith i Agnes. Podczas przyjęcia urodzinowego jednej z nich Feloniousa porywa sprzed domu rudowłosa Lucy i zawozi do siedziby Ligi Antyzłoczyńców, a za swoim panem podążają dwa zaniepokojone Minionki. Gru dostaje zadanie: ma znaleźć osobę która ukradła serum.

ciocia Wikipedia

Przyznaję, że pierwszej części nie oglądałem ale da Majek mówi, że fajna była (szkoły potrafią zaprowadzać do kina nie tylko na lektury, zdaje się że właśnie jakimś szkolnym wyjściem pierwszą część opędziła). Druga część ma na IMDB niezłego skora, więc można mieć nadzieję, że będzie równie udana, jak pierwsza. Oczywiście polska wersja, w 720p. Poniżej trailerek.

Big Fish

Film jest ekranizacją powieści Daniela Wallace’a Big Fish: A Novel of Mythic Proportions. Opowiada ona historię młodego mężczyzny, Williama Blooma, który przed śmiercią swojego ojca Edwarda stara się dowiedzieć więcej na temat jego młodości. Z krótkich historii opowiedzianych przez rodzica oraz plotek zasłyszanych w okolicy próbuje stworzyć biografię ojca, która pełna jest baśniowych i mitycznych zdarzeń. Zbierając do kupy wszystkie te opowieści, zaczyna rozumieć wielkie wyczyny i niepowodzenia ojca.

Wspaniała kreacja Alberta Finneya 5-krotnie nominowanego do Oscara dla Najlepszego Aktora i dla Najlepszego Aktora Drugoplanowego. Postać grana przez niego zachwyca swoich słuchaczy nieprawdopodobnymi opowieściami, pełnymi elementów baśniowych i mitycznych, w których prawda miesza się z fikcją.

ciocia Wikipedia

Big Fish to coś, co trzeba wciągnąć z żoną. Kiedyś już mi się ten film przez palce prześlizgnął w formie bodajże płytki DVD ale za cholerę nie pomnę, gdzie mi ta płyta wyjechała i czy ma ją mój brat, czy może ktoś inny. Film dobry, subtelny, magiczny, ze znakomitymi rolami i narracją na najwyższym poziomie. Po prostu trzeba. Poniżej trailerek.

Pozostałe drobiazgi w mailingu oraz – jak zawsze – w /shared/_torrent. Zwyczajowo proszę o pomoc w seedowaniu bo nie są to małe rzeczy. Z góry dzięki!

,

No comments yet.

Dodaj komentarz