Menu serwera

Man of Steel!

Obce dziecko (Henry Cavill) zostaje zesłane na Ziemię, z niszczejącej planety Krypton. Zostaje adoptowane przez wiejską rodzinę z Kansas. Stając się mężczyzną, odkrywa swoje niezwykłe zdolności. Jednocześnie pracuje jako dziennikarz w piśmie Daily Planet i stara się ukryć fakt, że posiada coś, czego zwykli śmiertelnicy nie mogą zaznać. Gdy planeta, na której żyje, zostaje zaatakowana, postanawia bronić jej za wszelką cenę.

ciocia Wikipedia

Mieliśmy człowieka z marmuru, mieliśmy człowieka z żelaza, teraz mamy Człowieka ze stali! Bardzo jestem ciekaw, co tam chłopaki wymyślili w tej już tak oklepanej, ogranej i orysowanej historii, co mogłoby nas zaskoczyć. Czekam z niecierpliwością na wysokobudżetowego pornola z Clarkiem Kentem w roli głównej. To byłaby jakaś nowa narracja :)

Co poza filmem? Uzupełnienie kolekcji Trójki o brakujący album, coś z biblioteki National Geographic Channel, drugi odcinek American Horror Story i chyba coś jeszcze. Wszystko w mailingu podane jak trzeba.

BARDZO PROSZĘ O SEEDOWANIE!!!

Serio, zaczynam mieć problem z udostępnianiem a Wy z w miarę szybkim pobieraniem. Proszę, trzymajcie pobrane pliki z dwa-trzy dni bo jak widzę mielę ciągle zeszłe uploady, które były pobrane w całości przez kilka osób. To niestety robi nam problem bo się nowości nie rozejdą zbyt szybko a szkoda, bo już na celowniku mam następne. Raz jeszcze proszę o pomoc w seedowaniu.

,

No comments yet.

Dodaj komentarz