Menu serwera

Pacific Rim!

Po otwarciu się szczeliny między wymiarowej, zwanej Wyłomem, San Francisco zostaje zaatakowane przez gigantyczne monstrum – Siekierogłowego (Axehead). Zanim US Army zabija potwora, kompletnie niszczy on cel ataku i trzy inne miasta w pobliżu. Po pewnym czasie dochodzi do następnych ataków, a nacierające stwory otrzymują własną nazwę: Kaiju. Do walki z nimi zostają powołane specjalne mechaniczne jednostki bojowe, noszące wspólną nazwę Jaeger. Potwory okazują się bowiem być o tyle niebezpieczne, że nawet ich krew jest toksyczna dla środowiska. Po wprowadzeniu olbrzymich mechów sytuacja powoli się stabilizuje, do czasu aż Kaiju stają się większe, agresywniejsze i zaczynają niszczyć maszyny w boju. ONZ planuje wycofanie Jaegerów z użycia i buduje olbrzymie Mury Życia, największe budowle na Ziemi. Wtedy to jeden z biologów badających Kaiju podłącza się do podtrzymywanego przy życiu mózgu jednego z potworów i odkrywa, że wcześniejsze stwory były jedynie zwiadowcami, a niedługo na Ziemię przybędą monstra gargantuicznych wręcz rozmiarów, zwane Eksterminatorami.

ciocia Wikipedia

Haaa!!! W końcu obejrzałem i stwierdzam, że film jest ŚWIETNY! Jeśli masz jeszcze w sobie tego kilkuletniego chłopaka, który z wypiekami śledził zmagania Godzilli z Mechagodzillą – bierz w ciemno! Film jest dla dzieciaków ale zrobiony tak, że rodzice rozpłyną się w nostalgii a po kilku minutach razem z gówniarzami będą się darli „przyłóz mu, walnij go, kopnij go w odwłok!” :)

Zwyczajowo torrent do wzięcia z udziału /shared/_torrent i równie zwyczajowo userzy Cloud Station dostaną co trzeba pod sam nos (o ile zasubskrybowali folder CloudShared). Prócz Pacific Rim znajdziecie też nieco innego dobra, w tym remake Flashbacka (Windows) i nieco muzyki (polecam miłośnikom psybientu album Oxycanta III – nielekki ale bardzo ciekawy).

Miłego ssania i wysokich transferów! I proszę, seedujcie przez jakiś czas pobrane rzeczy.

,

No comments yet.

Dodaj komentarz