Menu serwera

Tad The Lost Explorer!

Tedi Stones od dziecka marzy, by zostać łowcą skarbów. Zabawny zbieg okoliczności sprawia, że poczciwy budowlaniec zostaje wzięty za profesora archeologii. Razem z piękną podróżniczką Sarą, postrzelonym Peruwiańczykiem Freddy’m, psem-łakomczuchem Jeffem i niemą papugą „Angry Birdem” Belzonim, wyrusza na poszukiwania Zaginionego Miasta Inków. Legenda głosi, że ukryto tam magicznego Złotego Bożka, który obdarza swego właściciela nieśmiertelnością. Tropem ekipy łowców przygód podąża czarny charakter Arnoldson, działający na zlecenie międzynarodowej szajki rabusiów dzieł sztuki.

wujek Filmweb

Wahałem się przed zassaniem tego filmu bo tak patrząc po ocenach, raczej średniak to jest. Z drugiej strony poczytałem nieco recenzji a te fruwają po całej skali doznań – od nielubienia, do uwielbienia. Cóż, być może jednak będzie na czym oko zawiesić i animacja okaże się zabawna? Rzecz z naszym dubbingiem, więc dla dzieciaków się nada. Poniżej trailerek.

Paczka z torrentami z filmem i najnowszym odcinkiem The Big Bang Theory w mailingu oraz w zwyczajowych miejscach na serwerze.

,

No comments yet.

Dodaj komentarz