Menu serwera

Twelve Monkeys! Top Gear!

Od ostatniego wpisu nieco czasu już minęło ale to wcale nie oznacza, że serwer próżnuje :). Zeszły weekend okazał się dla oglądaczy mało atrakcyjny ale o dziwo po weekendzie posypało się sporo atrakcyjnych propozycji.

W roku 1996 nieznany wirus zaatakował całą ludzkość. Ocalała garstka ludzi, która schroniła się pod ziemią. W roku 2035 grupa naukowców ma nadzieję, że dzięki ich wysłannikowi przeniesionemu w czasie uda się wyjaśnić przyczynę katastrofy. Do niebezpiecznej misji zostaje wyznaczony przestępca James Cole (Bruce Willis) – prześladowany przez tajemnicze sny ze swej przeszłości. I tak poprzez zasłonę czasu Cole przenosi się do roku 1990, gdzie trafia w ręce psychiatry Kathy Railly (Madeleine Stowe). Pokonując kolejne przeszkody, trafia wreszcie na ślad wirusa. Dociera do grupy 12 małp, której przewodzi nieobliczalny Jeffrey Goines (Brad Pitt)

wujek Filmweb

Nie znam nikogo, kto nie widział tego filmu i przynajmniej w jakiś sposób coś go nie ruszyło. Doskonały release w świetnej jakości, który pięknie uzupełni moją bibliotekę klasyki. Większość z nas i tak ma to pewnie na jakimś DVD ale pociągnąć imo warto dla oszczędzenia sobie rypania i trzymania pod telewizorem w zdatnej do użytku postaci.

Dla miłośników samochodów trzy odcinki specjalne Top Gear, które wielbię, w tym mój ukochany Vietnam Special. Serio, odcinek jest zdecydowanie NIE dla samochodowych maniaków, zdecydowanie DLA ludzi ceniących dobrą rozrywkę fundowaną przez trójkę z Top Gear. Cudowne krajobrazy, świetny scenariusz, poruszający miejscami film drogi i tylko człowiek się zastanawia, czemu TAM można zrobić dobry program motoryzacyjny a u nas to wciąż poletko wymagające potężnej uprawy. To zdecydowanie kwestia narracji, bardzo swobodnego podejścia do tematu, siebie, widza… Najwidoczniej w UK mają to we krwi. Odcinek specjalny w Wietnamie to lektura obowiązkowa. Doropha rekomenduje, widziała już nie raz i po prostu lubi. Reszta też warta grzechu.

Poza tym kilka innych cukiereczków, które znajdziecie w mailingu. Jednym z fajniejszych jest chyba (prawie) pełne wydanie 25 Lat Listy Przebojów Trójki. Brakuje mi jeszcze tylko albumu z 2006 roku, dorzucę natychmiast, gdy się pojawi. Reszta w paczuszce.

Nieco też zmieniam na Waszą prośbę linkowanie – prócz torrentów linkuję też do plików nfo byście mogli bez potrzeby logowania na serwerze sprawdzić, o co kaman w danym downloadzie.

Nooo… Myślę, że na jakiś czas zapchamy sobie łącze koncertowo. Zwyczajowa już prośba o udostępnianie po pobraniu przez jakiś czas.

,

No comments yet.

Dodaj komentarz