Menu serwera

Grown Ups 2! Man of Tai Chi!

Lenny Feder (Adam Sandler) nie może zapomnieć superwakacji sprzed trzech lat, które spędził z przyjaciółmi z dzieciństwa. Wiedziony nostalgią i wspomnieniami postanawia przenieść się z żoną i dziećmi z Los Angeles do swego rodzinnego miasta. I rzeczywiście, po przeprowadzce natychmiast nawiązuje kontakt ze swoimi dawnymi kolegami. Panowie przekonują się, że wciąż drzemie w nich młodzieńcza fantazja i nie brakuje im pomysłów na atrakcyjne (i szalone) spędzanie czasu. Bawią się więc w najlepsze do tego stopnia, że do akcji muszą wkroczyć ich zaniepokojone dzieci. Idealnym momentem do poskromienia niesfornych ojców wydaje się im ostatni dzień roku szkolnego…

ciocia Wikipedia

Man of Tai Chi

Młody adept sztuki tai chi otrzymuje ofertę wzięcia udziału w nielegalnych, podziemnych walkach. Organizatorem starć jest tajemniczy Donaka Mark, którego za wszelką cenę chce dopaść policja z Hongkongu.

wujek Filmweb

Fanami Grown Ups (pierwszej części) jesteśmy z Dorophą ogromnymi. To świetny film familijny, który także lubi Majka. Jak będzie z drugą częścią – zobaczymy ale oczekiwania mamy spore. Bijatyka z Keanu jakoś do mnie nie przemawia ale wciągnę, ot by zobaczyć, czy już potrafi wyżej nogę podnieść, niż w Matriksie :). Co do tego? Film Phantom (czyli marynistyka podwodna w klimatach zimnowojennych – skądś już to chyba znam?) i kolejne odcinki American Horror Story i Big Bang Theory. No, macie co oglądać w ten weekend!

Paczka z torrentami w mailingu oraz w zwyczajowych miejscach na serwerze.

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz