Menu serwera

Kick-Ass 2! Riddick!

Po zniszczeniu przestępczej organizacji Franka D’Amico, Dave Lizewski znany jako Kick-Ass oraz nastoletnia Mindy Macready (Hit-Girl) postanawiają porzucić kostiumy superbohaterów i powrócić do normalnego życia. Swoimi czynami zainspirowali jednak wielu ludzi, którzy także chcieliby pójść w ich ślady. Mimo to Dave wciąż chcąc zostać prawdziwym bohaterem prosi Mindy, by go szkoliła. Z powodu ciągłej nieobecność i dziwnego zachowania jego dziewczyna Katie podejrzewając go o zdradę, zrywa z nim. Dave tymczasem przyłącza się do grupy zamaskowanych bohaterów zwanych „Justice Forever”, której przewodzi pułkownik Stars and Stripes. Wśród nich jest także przyjaciel Dave’a – Marty. Tymczasem Chris D’Amico znany wcześniej jako Red Mist przyjmuje nowy pseudonim i zakłada organizację złożoną z superprzestępców, z pomocą których chce zemścić się na Kick-Assie i rozgromić „Justice Forever”.

ciocia Wikipedia

Alan Partridge: Alpha Papa

When famous DJ Alan Partridge’s radio station is taken over by a new media conglomerate, it sets in motion a chain of events which see Alan having to work with the police to defuse a potentially violent siege.

wujek IMDb

Force of Execution

Danny Trejo! Steven Seagal! To MUSI być hit! :)

Kiedy zawodowy zabójca partaczy kolejne zadanie, boss przestępczego imperium postanawia go oszczędzić i wykorzystać do walki z wrogiem, który chce przejąć interes.

wujek Filmweb

Riddick

Richard B. Riddick (Vin Diesel), były żołnierz i więzień, który widzi w ciemnościach, znowu musi walczyć o życie. Nieustraszony wojownik, jeden z niewielu ocalałych przedstawicieli swojej rasy, włada nacją krwiożerczych Necromongerów. Teraz zrzeka się tronu, by odnaleźć rodzinną planetę, Furię. Kiedyś, jako dziecko, został z niej uratowany przed armią najeźdźców, teraz Furii ponownie grozi zagłada. Riddick zostaje jednak zdradzony przez towarzyszy podróży i porzucony na obcym, pustynnym globie. Największymi zagrożeniami są tam dla niego olbrzymie drapieżniki i ekstremalny klimat.

Za Riddicka w całej galaktyce wyznaczono ogromną nagrodę. Gdy na ślad zbiega wpadają łowcy głów i przybywają po niego. Furianin ma okazję wydostać się z niegościnnej planety. Jest zdeterminowany, silniejszy i bieglejszy w zabijaniu niż kiedykolwiek.

ciocia Wikipedia

,

No comments yet.

Dodaj komentarz