Menu serwera

We’re the Millers, BBC Life i MNÓSTWO innych filmów!

Halloween i Święto Zmarłych już za nami ale serwerek nie próżnował i wpadło nań MNÓSTWO filmów. W większości to znane Wam starocie gdyż albowiem azaliż anobo swoją bibliotekę klasyki rozbudowuję dziarsko i mężnie. Lubię mieć pod ręką rzeczy dobre i w jakości najlepszej, jaką aktualnie mogę (i ma to sens) w necie wynaleźć. Wśród staroci kilka must have pozycji, takich jak BBC’s Life, Rain Man czy The Name of the Rose w jakości pozwalającej na godne oglądanie. Pełna lista w mailingu. Mam nadzieję, że ktoś znajdzie coś dla siebie.

Prócz staroci znalazło się też coś nowszego… We’re the Millers:

Handlarz narkotyków David (Jason Sudeikis) zamierza wycofać się z interesu, gdy jeden z klientów proponuje mu 100 tys. dolarów (ok. 300 tys. złotych) za przewiezienie 600 kilogramów marihuany z Meksyku. Diler podejmuje się zadania. By nie budzić podejrzeń na granicy, zatrudnia do współpracy striptizerkę Rose (Jennifer Aniston), która ma udawać jego żonę. W dzieci obojga wcielają się Casey (Emma Roberts), która właśnie uciekła z domu, i naiwny prawiczek Kenny (Will Poulter). Cała czwórka wyrusza samochodem do Meksyku. Wszystko idzie zgodnie z planem, aż okazuje się, że towar został niedawno skradziony meksykańskiemu gangsterowi…

ciocia Wikipedia

Ponoć całkiem zabawna i udana komedia. W każdym bądź razie recenzje są zachęcające. Na listopadowy wieczór jak znalazł…

Dla fanów akcji zaś, znalazł się White House Down czyli ponoć mocno niedoceniony przez krytykę ale chwalony przez miłośników gatunku thriller. Wciągnę z dziką chęcią w ramach odchamiania się od kina przez wielkie K :)

Torrenty w mailingu oraz w zwyczajowych miejscach. Nawet nie próbuję tu wymienić wszystkiego, to znajdziecie ładnie spisane w mailu. UWAGA! Materiału jest sporo i nie zamierzam go trzymać bóg raczy wiedzieć jak długo, bo w kolejce już następne smakołyki czekają. Proszę o pomoc w rozsyłaniu do pozostałych użytkowników serwera!

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz