Menu serwera

Percy Jackson Sea of Monsters!

Perseusz Jackson, zwany Percym, to nastoletni syn greckiego boga morza, Posejdona. Chłopak mieszka i uczy się w obozie półkrwi. Pewnego dnia podczas zawodów wielki mechaniczny byk przebija się przez barierę. Annabeth Chase córka Ateny opowiada, że ktoś zatruł drzewo, które roztacza wokół Obozu Herosów ochronną granicę. Żeby uleczyć roślinę i odbudować banerę zapewniającą półbogom bezpieczeństwo, niezbędne jest złote runo – magiczna skóra skrzydlatego barana. Percy wyrusza więc po nie na Morze Potworów. Na jego wodach leży wyspa, gdzie ukryte jest runo. Okazuje się też, że w tym samym miejscu olbrzym Polifem więzi satyra Grovera, przyjaciela młodego herosa. Annabeth i Percy dostają się na statek i spotykają Clarisse La Rue, córkę boga Aresa, która także szuka uzdrawiającej, złotej skóry. Towarzyszy im też cyklop Tyson, przyrodni brat Percy’ego. Niedaleko celu podróży statek atakują Scylla i Charybda – czyhające na żeglarzy morskie potwory – i zatapiają go…

ciocia Wikipedia

Nooo… Zapowiada się naprawdę niezłe kino familijne! Moja lubi taka odmiana, bo moja dzieciaki czymś zająć musi a niekoniecznie moja chcieć je wiązać i do piwnicy chować (jeszcze nie :)). Film zgarnia oceny różne ale z przewagą pozytywnych więc nie ma się co zastanawiać, tylko trzeba pobierać i dzieciakom dać zajęcie. Drugi z proponowanych filmów to też jak najbardziej rzecz dla dzieci: The Sword in the Stone pochodzi z zamierzchłych czasów i ze studia Dysneya. Moje dzieciaki lubią te starodawne animki, więc może i waszym one podejdą. Obydwa filmy oczywiście z polską ścieżką dźwiękową. A w ramach bonusu jeszcze wpadł Top Gear: The Perfect Road Trip.

Torrenty w mailingu i w zwyczajowych miejscach na serwerze. Niestety do tego releasu Top Geara nie znalazłem jeszcze napisów, musita sobie radzić sami.

,

No comments yet.

Dodaj komentarz