Menu serwera

Red 2! Prisoners!

Frank Moses (Bruce Willis), były agent CIA, próbuje wieść zwyczajne życie u boku Sarah Ross (Mary-Louise Parker). Niespodziewanie dowiaduje się, że w Rosji zaginęła Nightshade – głowica jądrowa, skradziona niegdyś armii USA. Frank podejmuje się ją odnaleźć. Wzywa na pomoc dawnego partnera – paranoika Marvina Boggsa (John Malkovich). Dołącza do nich Sarah, która woli szpiegowskie misje z ukochanym od spokojnego związku. Tropy prowadzą ich do Paryża, Moskwy i Londynu, gdzie Frank spotyka się z Edwardem Baileyem (Anthony Hopkins), naukowcem, który przed laty stworzył Nightshade. Ale zamknięty w zakładzie dla psychicznie chorych Bailey cierpi na zaniki pamięci. Sytuację komplikuje fakt, że na Franka polują Interpol, Victoria (Helen Mirren) – eksagentka brytyjskiego wywiadu – oraz południowokoreański zabójca Han (Lee Byung-hun). Na dodatek pewnego dnia zjawia się dawna dziewczyna Mosesa, Katya (Catherine Zeta-Jones), która szuka skradzionej głowicy dla Kremla. Nietypowa ekipa będzie musiała pokonać płatnych morderców, żądnych władzy polityków i terrorystów, a przede wszystkim – przeżyć.

ciocia Wikipedia

Prisoners

Prisoners

Prisoners

Keller Dover (Hugh Jackman) mieszka w Bostonie z żoną Grace (Maria Bello), nastoletnim synem Ralphem i sześcioletnią córeczką Anną. Pewnego dnia dziewczynka zostaje porwana wraz z koleżanką, Joy. Śledztwo w tej sprawie prowadzi błyskotliwy detektyw Loki (Jake Gyllenhaal). Szybko aresztuje Alexa Jonesa (Paul Dano), którego samochód stał blisko miejsca, skąd znikły dzieci. Policja musi jednak wypuścić mężczyznę z braku dowodów. Zrozpaczony Keller postanawia więc sam się dowiedzieć, gdzie przetrzymywana jest Anna.

ciocia Wikipedia

Co poza tymi filmami? Ha! Reservoir Dogs Quentina w jakości bardzo dobrej i do kolekcji moich filmów wszechczasów. Do tego ostatni Lightroom na Maka i uzupełniony serial Vikings o ostatni odcinek. Może nie ma tego jakoś obleśnie wiele ale myślę, że coś dla siebie znajdziecie.

Torrenty w mailingu i zwyczajowych miejscach na serwerze.

Miłego oglądania!

,

No comments yet.

Dodaj komentarz