Menu serwera

Serwer działa! Elysium!

Zacznę od serwera a później polecą już normalnie wrzutki. Wiem, ważne rzeczy powinny być na początku ale hey, dla mnie mój serwerek jest prawie tak ważny, jak moja konsola a moja konsola jest ważniejsza od mojego iPada, a iPad jest zdecydowanie ważniejszy od dzieciaków i już chyba macie jak na dłoni moją gradację ważności :)

Miło mi poinformować, że serwer jest już (jak widać) w sieci i chyba większość rzeczy działa jak powinna. Cóż takiego się wydarzyło? A zmieniłem dostawcę internetu i od dziś/jutra powinienem Wam służyć łączem 100/50 Mb – dosyć istotna zmiana w porównaniu do dotychczasowych 100/4. Niestety INEA jakoś nie idzie z duchem czasu i chłopaki stanęli na laurach mając praktycznie monopol w mojej okolicy. Nawet nie chcecie wiedzieć, jak ten internet jest mnie dostarczany ale jak powiem, że z szybu wentylacyjnego wystaje mi solidny kawał kabla (w dodatku seksownie czarnego, co wygląda na ścianie po prostu bosko), pewnie domyślicie się, że INEA jest między innymi właścicielem gniazdek w moim mieszkaniu. Tak więc mam ściany ale już bez gniazdek. Ciekawa konstrukcja prawna, nie powiem…

Proszę o informacje, jeśli coś nie działa jak trzeba!

A teraz już mięso i surówka, czyli wrzutki :)

Elysium

Nakręcony za 115 milionów dolarów film przebija rozmachem, designerską maestrią i wykorzystaniem efektów specjalnych większość tegorocznych blockbusterów. (…) Sceny akcji to cymes i przestrzeń ciekawych wizualnych paradoksów: choć pękają w szwach od sztuczek operatorskich, zaś kamera lata jak szalona, pozostają przejrzyste i wciągające. Miłośnicy wysokooktanowego kina akcji będą czuć się obywatelami „Elizjum”. Reszta może zatęsknić za życiem w „Dystrykcie 9”.

wujek Filmweb

Co poza Elysium? Cockneys vs Zombies – zgarniający u ludzi wiedzących jak cenić bzdury doskonałe recenzje głupo-flick z zombiakami. W niskiej jakości bo mam ambicję wciągnąć to co najwyżej na tablecie i jedynie w kiblu siedząc na tronie. Do tego jeszcze ostatni polski odcinek Vikings i to tyle. No sorry, maszynka dwa dni praktycznie nie pracowała, więc na więcej trzeba będzie nieco poczekać.

Paczuszka z czym trzeba w mailingu, torrenty dostępne także w zwyczajowych miejscach na serwerze.

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz