Menu serwera

You Don’t Mess With The ZOHAN!

Oj, przez Święta nazbierało się kilka filmów do wzięcia, mam nadzieję, że coś znajdziecie dla siebie. Mój zdecydowany faworyt to You Don’t Mess With The Zohan – głupia acz genialna komedia i w pewnych kręgach wręcz kultowa. Bzdura jakich mało ale wciąga się doskonale. Co poza przygodami dzielnego żydowskiego agenta chcącego zostać fryzjerem? W doskonałej jakości Rękopis znaleziony w Saragossie powinien kilku z Was przyprawić o szybsze bicie serca. Poza tym: Down And Dangerous, Gorillas in the Mist, Runner Runner, The Butler, The Human Race, The Jimi Hendrix Experience: Live At Monterey, Those Who Kill Shadow of the Past, War of the Worlds… A dla makowców podrzucam jeszcze gierkę Worms Reloaded. Ostatnio Gut przenosi się z graniem z iPada na konsolę a także kompa i coś na zachętę nauki obsługi myszki mu podrzucam :)

Tyle na dziś. Materiału do ssania sporo i pozostaje mi tylko życzyć Wam udanej końcówki Świąt i miłego spędzenia czasu także przed telewizorem.

You Don’t Mess With The Zohan

Zohan Dvirr jest najskuteczniejszym agentem Mossadu. Ale bardzo chciał zostać fryzjerem. Do realizacji marzeń nie doszło, bo rodzice się nie godzili, ponieważ stał się popularny. Jego głównym wrogiem jest terrorysta zwany Duchem. Zohan podczas akcji w Palestynie pozoruje własną śmierć. Trafia do Nowego Jorku. W celu lepszego ukrycia się zmienia swój wygląd i przybiera pseudonim Scrappy Coco. Tu, nie mogąc dostać wymarzonej pracy w salonie fryzjerskim Paula Mitchella, podejmuje pracę w salonie fryzjerskim należącym do Palestynki. Mimo emigracji, nawet w USA dogoniły go skutki nie zamkniętych spraw z przeszłości, którym będzie musiał stawić czoła.

ciocia Wikipedia

Rękopis znaleziony w Saragossie

Młody oficer Alfons van Worden zmierza do Madrytu by objąć stanowisko kapitana w gwardii walońskiej. Wbrew przestrogom swojej służby wybiera najkrótszą drogę, która wiedzie przez góry Sierra Morena. Góry mają podobno być siedliskiem duchów i żywych trupów. Alfons trafia do gospody Venta Quemada. Tam poznaje dwie mauretańskie księżniczki, które w jakimś celu przybyły do Hiszpanii. Alfons przysięga kobietom, że nikomu nie wyjawi tajemnicy ich spotkania. Spędza z nimi noc, a nad ranem budzi się pod szubienicą braci Zoto. Błądząc natrafia na dom pustelnika, który opiekuje się obłąkanym Pacheco. Kolejno swoje historie opowiadają Alfons i Pacheco. Van Worden nocuje u pustelnika, a następnego dnia znów budzi się pod szubienicą. Zostaje schwytany przez inkwizycję. Podczas tortur Alfonsa wyswobadzają z rąk inkwizycji bracia Zoto i księżniczki. Alfons spotyka następnie kabalistę i przywódcę Cyganów. Mnożą się kolejne opowieści, które w zadziwiający sposób zaczynają się łączyć.

ciocia Wikipedia

Gorillas in the Mist

Historia życia i tragicznej śmierci Dian Fossey, która przez lata pracowała i ochraniała goryle górskie najpierw w Kongo następnie w Rwandzie. Znacząco zmniejszyła kłusownictwo na tym terenie, przez co zyskała wielu wrogów. Znaleziono ją martwą w swoim domu 26 grudnia 1985 roku.

ciocia Wikipedia

,

No comments yet.

Dodaj komentarz