Menu serwera

Miłość, jeszcze nieco miłości i Windows!

Troszkę zmieniam konwencję prezentowania tego, co na serwerek wpada. Będą robił krótkie, jednoakapitowe dosłownie resume a później będę już się rozpisywał, jeśli będzie o czym. Wyglądać to może mniej więcej tak:

Święta za pasem więc czas na nieco romantycznych rzeczy dla naszych Pań, Żon, Kochanek i kogo tam jeszcze macie. Dziś absolutnie ukochany przez całą moją rodzinę film Love Actually – klasyk znany i lubiany ale przede wszystkim dobry nad wyraz. Pobieramy, bo w niezłej jakości, z sensownymi napisami i właściwie Święta bez tego filmu już nie istnieją :). Love Is All You Need pozwoli drogim Paniom pozostać w romantycznych klimatach a dla Panów, dla odpoczynku, proponuje Windows 8.1 w wersji Enterprise i album Oberschlesien (to ci kolesie ze Śląska, którzy narobili nieco hałasu w Mam Talent czy czymś takim – fajni).

Love Actually

To właśnie miłość (Love Actually) – brytyjska bożonarodzeniowa komedia romantyczna w reżyserii i według scenariusza Richarda Curtisa w gwiazdorskiej obsadzie (ensemble cast), głównie brytyjskich aktorów. Występują m.in. Alan Rickman, Colin Firth, Hugh Grant, Liam Neeson, Keira Knightley i Emma Thompson.

Osnową historii, która ma dowieść, że miłość przenika całe nasze życie, jest 10 historii z życia kilkunastu osób rozgrywających się w okresie przedświątecznym. Bohaterowie kochają, są kochani, a czasem nie mogą kochać, szukają miłości lub niewłaściwie lokują swą miłość, wreszcie ich miłość poddawana jest rozmaitym próbom. Wszyscy bohaterowie spotykają się w scenie końcowej na lotnisku Heathrow.

ciocia Wikipedia

,

No comments yet.

Dodaj komentarz