Menu serwera

Rush, trylogia Underworld i kupa innych filmów

Koniec roku to festiwal filmów nowszych i starszych (no dobra, głównie starszych :)) ale jest tego sporo a gatunków od groma. Ja stawiam na Rush i Ninja: Shadow of a Tear, który to film już miałem okazję oglądać i powiadam Wam – sceny kopane są spoko! Co poza tym? Trylogia Underworld, Bejbi Blues, Castaway on the MoonInglourious Basterds, Mr. and Mrs. Smith, Outbreak, Potop, Signs, Tangled, Zarafa… Się dzieje!

Miłego ssania i szczęśliwego nowego roku!

Rush

Oparta na faktach historia kierowcy Formuły 1, Nikiego Laudy. Po poważnym wypadku wraca na tor i staje do rywalizacji z największym rywalem – Jamesem Huntem.

wujek Filmweb

Ninja: Shadow of a Tear

Tytuł „Ninja: Shadow of a Tear” miałem na uwadze już od kilku miesięcy. Tuż po premierze na festiwalu kina akcji w Austin film w reżyserii Isaaca Florentine’a zebrał pozytywne recenzje wśród najautentyczniejszych opiniodawców – widzów. Niektóre głosy nazywały „Ninja II” „najlepszym filmem direct-to-video, jaki kiedykolwiek powstał”. I choć jest to stanowcze słowne nadużycie, obraz Florentine’a nie sposób nazwać kiepskim sequelem.

wujek Filmweb

,

No comments yet.

Dodaj komentarz