Menu serwera

Dallas Buyers Club! Carrier Command Gaea Mission!

Brzoza, pamiętasz tę gierkę? Ot i widzisz, zrobili remake ale na PS3 jeszcze się nie pokazało, więc trzeba sprawdzić na laptopach, co im właściwie wyszło. Cudów po Carrier Command Gaea Mission się nie spodziewam ale kto ich tam wie, może miło się rozczaruję? Poza tym filmy: Dallas Buyers Club (doskonałe oceny, film zapowiada się smakowicie), Extracted, Filth (także zapowiada się ciekawie), Romeo And Juliet (coś dla Dorophy), Runner Runner (tak, było już na serwerze ale bez naszej ścieżki dźwiękowej), The Flowers Of War (znakomite oceny no i Christian Bale z koloratką, tego nie można przegapić :)), The Mortal Instruments: City of Bones (kompletnie nie wiem co to za film ale zapowiada się na fajnego flicka do wciągnięcia z da Majkiem) a dla prawdziwych facetów do weekendowego wciągnięcia – Top Gear Top Fails Part 1 czyli Richard Hammond prezentuje najbardziej klasyczne, ale też najgłupsze wyzwania podjęte przez zespół Top Gear. Part 2 podrzucę, gdy tylko się na torrentach pojawi.

W cholerę rzeczy na weeend wam tu kochani zapodałem. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć wysokich transferów i dobrej zabawy!

Carrier Command Gaea Mission

Dallas Buyers Club

Pełna humoru, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia człowieka, który nie zamierza żegnać się z życiem. Ron żyje z dnia na dzień. Pali jak smok, lubi bourbon, kobiety i rodeo. Nic ponad szybkie i proste przyjemności. Wiadomość o tym, że jest nosicielem wirusa HIV to dla niego szokujący wyrok, z którym nie chce się pogodzić. Jedzie do Meksyku, z którego zamierza szmuglować zakazane w USA leki. Po powrocie niespodziewanie zdobywa sojusznika w osobie queerowego transseksualisty Rayona. Ten pozornie niedobrany duet wspólnie zaczyna prowadzić klub, w którym inni szukają ratunku.

wujek Filmweb

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz