Menu serwera

Ender’s Game! Twin Peaks!

Dziś torrentowa Bonanza! :) Trochę się fajnych rzeczy zebrało i nowszych, i starszych. Oczywiście hitem numeru jest Ender’s Game ale podskakuję też z radości na widok Twin Peaks (po naszemu, niestety SD ale za to komplet), który ostatni raz oglądałem ho, ho, ho! a może i jeszcze dawniej. Cieszę się także i z innych filmowych uploadów: Metallica Through the Never, RoboCop (TAAAAk! Jedynka w super jakości! Z miejsca wpada do mojego zbiorku genderowych filmów :), South Park: Bigger Longer & Uncut (także do oldobojowego kubełka), Tarzan dla dzieciaków i jako klasyka do kubełka, The Best Offer (zgarnia mieszane recenzje – może być ciekawie), The Counselor (ten film Ridleya Scotta ogólnie zjechano i jestem ciekaw dlaczego), The Silence of the Lambs (z oczywistych względów leci bezpośrednio do maine ulubione) a filmową całość zamyka najnowszy odcinek True Detective.

Mało? No dobra, na dokładkę dla miłośników progresywnego umcy dwie chyba całkiem ciekawe płytki do wzięcia aby sobie nieco oczy odpocząć i uszy zmęczyć.

Miłego pobierania, oglądania i słuchania!

Ender’s Game

Jest rok 2070, czterdzieści lat po nieudanej inwazji obcych zwanych Formidami. Trwają poszukiwania tych, którzy mogliby poprowadzić Ziemian do zwycięstwa na wypadek powrotu najeźdźców. Władze w sekrecie prowadzą rygorystyczny nabór dzieci i najlepsze z nich wysyłają do orbitalnej szkoły bojowej, gdzie te spędzą dzieciństwo, szkoląc się na przyszłą elitę wojenną w przestrzeni kosmicznej. Do programu szkoleń zostaje włączony młody Ender Wiggin. Chłopiec walczy o swoje człowieczeństwo, pomimo ciągłej rywalizacji z innymi dziećmi, presji, rozgrywek pomiędzy dowództwem oraz tajemniczego wpływu ze strony obcych. Nad szkoleniem Endera czuwa weteran poprzedniej wojny z obcymi, Mazer Rackham, który szczęśliwym zbiegiem okoliczności odparł wówczas atak na Ziemię. Wyczerpujące bitwy pomiędzy uczniami doprowadzają młodego geniusza na szczyt rankingów szkoły, ale prawdziwa walka odbywa się poza salą treningową – walka o życie, walka z własnymi demonami, walka o ludzkość.

wujek Filmweb

Twin Peaks

Serial telewizyjny Davida Lyncha i Marka Frosta, który już w trakcie pierwszej emisji zyskał sobie miano „kultowego”. Twórcy przedstawili w nim pozornie sielskie i radosne miasteczko, zamieszkane przez sympatycznych ludzi, których specjalnością są placki z wiśniami, i których cieszy napływ turystów chcących podziwiać dwa bliźniacze, ośnieżone szczyty i piękny wodospad. Ale w Twin Peaks kryją się także najmroczniejsze dusze i ponure sekrety. Seks, narkotyki, morderstwa. A wszystko zaczyna się od znalezienia ciała uczennicy, Laury Palmer (Sheryl Lee). Do Twin Peaks przyjeżdża agent federalny Cooper (Kyle MacLachlan) i rozpoczyna wyjątkowo nieszablonowe śledztwo…

wujek Filmweb

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz