Menu serwera

Escape Plan! Captain Phillips!

Tym razem skromnie, bo raptem dwa filmy i uzupełnienie seriali ale za to dwa całkiem chyba niezłe filmy a seriale znane i lubiane. Bardzo jestem ciekaw Captain Phillips ale i Escape Plan z duetem Sly vs Arnie może okazać się niezłym wyborem na dzisiejszy wieczór. Do tego najnowsze odcinki American Horror Story i Big Bang Theory. Cóż, dużo tego nie ma ale zawsze coś.

Miłego pobierania!

Escape Plan

Ray Breslin jest największym na świecie autorytetem w dziedzinie konstrukcji zabezpieczeń. Aby stworzyć zakład karny, z którego ucieczka nie będzie możliwa, analizuje wszystkie więzienia z najlepszymi zabezpieczeniami i uczy się jak przetrwać w więziennym środowisku. Jego umiejętności zostają wystawione na próbę, gdy zostaje wrobiony i osadzony w więzieniu, które sam zaprojektował. Jego celem jest ucieczka i odnalezienie osoby, która wpakowała go za kratki.

wujek Filmweb

Captain Phillips

Rok 2009. Kapitan Richard Phillips (Tom Hanks) obejmuje dowództwo nad amerykańskim kontenerowcem MV Maersk Alabama. Statek ma przewieźć ładunek z Omanu do Mombasy. Podczas rejsu Phillips otrzymuje ostrzeżenia o działalności somalijskich piratów. Wkrótce zagrożenie staje się realne. Podczas rutynowych ćwiczeń załoga dostrzega dwie szybko zbliżające się łodzie z uzbrojonymi w karabiny maszynowe napastnikami. Zastosowane zostają rutynowe procedury. Jedna z łodzi zawraca, a w drugiej psuje się silnik. Następnego dnia piraci ponawiają atak. Czterem napastnikom dowodzonym przez Muse’a (Barkhad Abdi) udaje się wejść na pokład kontenerowca. Kapitan Phillips każe załodze ukryć się w maszynowni, a sam stawia czoła piratom.

wujek Filmweb

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz