Menu serwera

Thor: The Dark World!

Witam w kolejnym odcinku sagi o pobieraniu. Naszym dzisiejszym hiciorem jest niewątpliwie sam pan bóg aka Thor: The Dark World. Filmidło owo mimo uniwersum rodem z desek kreślarskich komiksoklepców dostaje na IMDb jakieś abstrakcyjnie wysokie noty, co oznaczać może, że albo studio zapłaciło jakiejś agencji za fejki, albo faktycznie cholera da się to bez bólu zębów oglądać. Tak czy inaczej, flicka na weekend macie.

Co jeszcze? A cała plejada staroci i nie tylko staroci: All is Lost z Redfordem, specjalnie dla Endera, wydany od razu na płytę i do VOD Android Cop, trylogia Back to the Future (dzięki Kaczy!), Escape form New York (ponownie – dzięki Kaczy!), intrygujący Killing Kennedy i obiecana druga część Top Gear Top Fails. Poza filmami uzupełniłem o ostatnie odcinki seriale American Horror Story i The Big Bang Theory.

Mam nadzieję, że jakoś sobie weekend zorganizujecie :)

Thor: The Dark World

„Thor: Mroczny świat” to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemi i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów „Thor” i „Avengers”, Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną wyprawę, podczas której ponownie zjednoczy siły z Jane Foster i poświęci wszystko, by ratować nas wszystkich.

wujek Filmweb

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz