Menu serwera

True Detective! Chimpanzee!

Nieco czasu minęło od ostatniej wrzutki a bo za bardzo nie było czego ściągać i czym się dzielić. Niemniej zebrało się kilka rzeczy chyba wartych uwagi. Zaczynam zbieranie nowego serialu od HBO – True Detective, którego pierwszy odcinek dostał na IMDb jakieś kosmiczne noty. Bardzo też jestem ciekaw horroru Haunter – jestem miłośnikiem supernaturali a ten film może nie zgarnia niesamowitych not, za to bardzo ciekawe jego recenzje czytam. Także nie mogę doczekać się położenia oka na paradokumencie (?) Chimpanzee, który zapowiada się na doskonałe widowisko dla całej rodziny. Co poza tym? Do zbiorów Staroci, Które Chcę Mieć w HD lecą: 2012, Man in Black (jedynka rządzi!) oraz Seven Pounds. Z rzeczy nowszych: najnowszy odcinek American Horror Story i Instructions Not Included. Z muzyki wpadła tylko jedna rzecz ale za to fajna: score z Grawitacji.

Mam nadzieję, że przez weekend coś dla siebie znajdziecie :)

True Detective

„Detektyw” to nowy serial HBO, którego głównymi bohaterami są Martin Hart (Woody Harrelson) i Rust Cohle (Matthew McConaughey), dwaj detektywi i byli partnerzy, którzy w połowie lat 90. pracowali w wydziale kryminalnym w Luizjanie. W 2012 roku policjanci wracają do najsłynniejszej z prowadzonych przez nich spraw – dziwacznego rytualnego morderstwo z 1995 roku. Opowieści detektywów o śledztwie, otwierają niewyleczone rany i zmuszają mężczyzn do powrotu do świata, który dawno zostawili za sobą.

wujek Filmweb

Chimpanzee

Oscar, a baby chimpanzee is enjoying his life with his mother in the jungles along the Ivory Coast. Without warning, young Oscar is tragically orphaned during an attack from a rival group of chimpanzees. Afterwards, he attempts to survive on his own, and to be accepted by the other chimps. But Oscar struggles, until he is surprisingly adopted by the Alpha Male of his group.

zagramaniczne IMDb

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz