Menu serwera

Under the Dome! The Hunger Games: Catching Fire!

Kolega w pracy polecił, no to nie było co się zastanawiać i spłynął nam po łączach cały pierwszy sezon Under The Dome. Z napisami do wzięcia cała paczuszka w 720p – zapraszam, może komuś jeszcze serial się przyda. Poza tym kilka filmów: Broken, Daddy’s Little Girl, Drinking Buddies, In a World oraz The Hunger Games: Catching Fire (niestety na wersję po naszemu jeszcze chwilę trzeba będzie poczekać). Do tego drugi odcinek True Detective i to byłby komplet dzisiejszej wrzutki. Zasadniczo wszystkie wrzuteczki mają solidne oceny, więc chyba jest co oglądać.

Wysokich transferów i miłego oglądania!

Under the Dome

Serial na podstawie powieści Stephena Kinga „Pod kopułą”. Pewnego jesiennego i słonecznego dnia, amerykańskie miasteczko Chester’s Mill zostaje niespodziewanie odcięte od reszty świata przez niewidzialne pole siłowe. Spadające z nieba płonące samoloty, eksplodujące samochody powodują chaos i panikę wśród ludzi, którzy próbują zrozumieć czym jest, skąd pochodzi i jak można zniszczyć tajemniczą barierę – tytułową kopułę. Na ratunek zdezorientowanym mieszkańcom spieszy były żołnierz Dale Barbara (Mike Vogel) wraz z grupką nieustraszonych obywateli. Kiedy próbują oni utrzymać spokój i porządek w mieście, na ich drodze pojawia się lokalny polityk, który nie cofnie się przed niczym, by zachować władzę.

wujek Filmweb

The Hunger Games: Catching Fire

Kontynuacja wydarzeń z pierwszej części fenomenalnych „Igrzysk śmierci”, które zawładnęły wyobraźnią publiczności na całym świecie. Do zjawiskowej obsady (młode gwiazdy Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson i Liam Hemsworth) dołącza zdobywca Oscara Philip Seymour Hoffman. Po zwycięstwie w 74. Głodowych Igrzyskach, Katniss Everdeen (Lawrence) oraz Peeta Mellark (Hutcherson) udają się na obowiązkowe Tournee Zwycięzców. Choć zuchwale złamali reguły rozgrywki, w glorii zwycięstwa odwiedzają kolejne dystrykty. Dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich niebywały wyczyn. W tym samym czasie prezydent Snow (Donald Sutherland) przystępuje do organizacji jubileuszowych, 75. Igrzysk, w których dawni zwycięzcy będą musieli stanąć przeciw sobie. Te wydarzenia mogą zmienić państwo Panem na zawsze. „W pierścieniu ognia” to druga część bestsellerowej trylogii autorstwa Suzanne Collins, która stała się jednym z największych wydawniczych fenomenów ostatnich lat.

wujek Filmweb

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz