Menu serwera

House of Cards – drugi sezon!

Dziś dla miłośników House of Cards – cały drugi sezon w 720p. A w ramach dopełniaczy: Mystery Road, The Way Way Back (zgarniająca wysokie noty komedia, o której nic kompletnie nie słyszałem), kolejny odcinek Top Gear, Top Gear Polar Special oraz kolejny odcinek True Detective. Cóż, serialowo się zrobiło :)

Miłego oglądania!

House of Cards

Amerykański serial na podstawie powieści Michaela Dobbsa i nawiązujący do miniserialu BBC Dom z kart z 1990. Autorem scenariusza jest Beau Willimon.

Głównym bohaterem serialu jest kongresmen Francis Underwood, bezwzględny szef większości Partii Demokratycznej w Kongresie Stanów Zjednoczonych, który odpowiada za dyscyplinę partyjną. Pozbawiony przez prezydenta Stanów Zjednoczonych Garetta Walkera stanowiska Sekretarza Stanu, postanawia się na nim zemścić.

ciocia Wikipedia

The Way Way Back

Nieśmiały nastolatek Duncan jedzie na pierwsze rodzinne wakacje z Trentem – nowym partnerem swojej mamy. Zapowiada się najgorsze lato w jego życiu. Nie dość, że Duncan sam o sobie nie myśli zbyt dobrze, to jeszcze Trent wyraźnie daje mu do zrozumienia, że jest totalnym zerem. Z dna rozpaczy wyciąga go nowo poznany przyjaciel Owen, któremu czasem brak rozsądku, ale na pewno nie brak optymizmu. Owen uczyni z Duncana „króla aquaparku” i sprawi, że będą to jego najlepsze wakacje.

wujek Filmweb

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz