Menu serwera

Nowy zasób z filmami i serialami

Bardzo miło poinformować mi, że odpaliłem dla Was nowy zasób z filmami i serialami. Zasadniczo znajdziecie tam rzeczy, które już przez serwer się przewinęły (w większości przypadków) i które z jakichś względów zamiast wywalić po obejrzeniu, postanowiłem zachować. Powody zachowania mogą być różne, zazwyczaj zachowuję to, co mi się po prostu podoba lub należy do klasyki kina. Tym sposobem powstała całkiem pokaźna biblioteka tytułów, które może zainteresują także i Was.

W związku ze związkiem zmieniła się nieco struktura katalogów, jaką będziecie mogli zobaczyć po zalogowaniu się do serwera i wygląda ona teraz następująco:

  • CloudShared – wspólny dla użytkowników usługi Cloud Station katalog, do którego wrzucam torrenty i z którego możecie korzystać chcąc się czymś wymieniać. Taki Dropboxowy Public.
  • home – katalog domowy użytkownika.
  • music – moje zbiory muzyczne.
  • shared – katalog współdzielony, w którym możecie zapisywać (możecie tu np. wrzucać muzę, którą chcecie się dzielić z innymi).
  • usbshare1 – katalog z aktualnymi wrzutkami filmowymi i serialowymi oraz katalog, w którym trzymam backupy (pierwszy dysk zewnętrzny).
  • usbshare2 – nowość – katalog z moimi klasykami filmowymi i serialowymi.
  • video – katalog zasadniczo pusty, tu na razie nic nie ląduje. Być musi, bo jest przewidziany przez system.

Dla różnych użytkowników stryktura może się nieco różnić, ot choćby moja rodzinka ma jeszcze dostęp do katalogu z rodzinnymi fotkami. Zasadniczy zrąb jednak wygląda tak, jak powyżej.

Cóż, pozostaje mi tylko życzyć wysokich transferów. Szczegółową zawartość nowych katalogów podeślę newsletterem. I jeszcze jedno: zasoby udostępniam tymczasowo! Ten drugi zewnętrzny dysk z filmami i serialami poleży u mnie pewnie niezbyt długo, módlmy się, by jego właściciel zapomniał o swoim twardzielu, który mi swego czasu pożyczył i który jakoś tak do tej pory leżał niewykorzystywany. Krzychu, zostaw mi tego twardziela jeszcze na chwilę, nie bądź żyła! :)

Aha, katalog dostępny jest użytkownikom serwera, subskrybenci newslettera bez konta na serwerze niestety nie będą mieli dostępu do nowego katalogu. No chyba że zbierzecie się w kupę silną i przekonacie mnie, że warto coś wystawić torrentem. Ale to już Wasza w tym głowa.

Serwer może przez resztę dnia i nockę być nieco ociężały – wszystkie te zasoby dorzucam do swojego Plexa i będzie mielenia, że ho, ho! Uprasza się o cierpliwość i niefakanie na wolną pracę serwera.

0 Responses to Nowy zasób z filmami i serialami

  1. Józwa 7 lutego, 2014 at 22:23 #

    Popieram! Krzychu (kimkolwiek jesteś stary…) nie bądź żyła! :-)

Dodaj komentarz