Menu serwera

Thief!

Dziś jedna, dostojnie spora wrzutka i trochę drobnicy. Dostojna wrzutka to oczywiście tytułowy Thief, który dostaje słabe noty i ponoć jest rozczarowaniem. Zanim się wyda kasę, można sprawdzić o co loto. Dalej już pojedziemy kategoriami.

Filmy: Cloudy with a Chance of Meatballs 2 (porządny ripp z dźwiękiem jak się patrzy), Homefront (flick ze Stathamem w reżyserii Stallone – będzie zabawa, będzie się działo! :)), Philomena (ponoć popis gry aktorskiej), Shield of Straw (japońska akcja, może być dobrze).

Seriale: Top Gear i True Detective

Muzyka (ambient i okolice): AstroPilot, Ishq, Ott, Woob i składanka.

Miłego pobierania :)

Thief

Kilka miesięcy temu w jednym z programów na tvgry.pl straszyłem ekipę z Eidos Montreal nożem kuchennym ze słowami, że dopadnę ich, jeśli zepsują nową odsłonę Thiefa. Ten wątpliwej jakości żart miał na celu pokazanie miłości, jaką żywię do tej serii. Moim zdaniem Złodziej ma jedno z najlepiej zarysowanych uniwersów, w którym nie brakowało oryginalności, stylu, a nawet pewnej mitologii. W dodatku nie stroniące od symbolizmu. Thief miał też świetnego bohatera – Garretta – pokonującego raz po raz własny oportunizm i mizantropię w imię wyższego dobra. Poza tym były to dobrze zaprojektowane produkcje, które potrafiły wciągnąć, przestraszyć, zadziwić i poczuć się prawdziwym „mieszkańcem cieni”. Biorąc pod uwagę to wszystko, podstawowe pytanie nasuwa się samo: czy da się nie zepsuć remake’u kultowej opowieści?

Gry Online.pl

, , , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz