Menu serwera

Wałęsa. Człowiek z nadziei

Po ostatnim padzie serwera powoli zbieramy się z powrotem na nogi. W razie jakichś problemów z funkcjonowaniem usług proszę o info a póki co podrzucam, to co ostatnio wpadło. Dużo tego niestety nie ma z wiadomych względów…

Dziś filmy i nowa seria Top Gear UK: After Life, Carrie (nowa wersja – było już ale teraz solidny ripp z pl ścieżką dźwiękową itd.), Chinese Zodiac (Jackie Chan w ponoć starym, dobrym stylu), Notes on a Scandal (klasyka znana i do dziś dobra), The Birdcage (kolejna klasyka), Top Gear UK sezon 21 epizod 1 no i tytułowy Wałęsa. Człowiek z nadziei.

Miłego oglądania i wysokich transferów!

Wałęsa. Człowiek z nadziei

Zdobywca Oscara Andrzej Wajda przedstawia historię wielkich przemian, która przetoczyła się nie tylko przez zebrania partyjne, wiece i Okrągły Stół, ale także przez jedno z mieszkań na gdańskim osiedlu z wielkiej płyty. Reżyser wdzierając się w prywatność, nawet intymność związkowego przywódcy próbuje uchwycić fenomen przemiany prostego, skupionego na codzienności człowieka w charyzmatycznego przywódcę. To opowieść o mężu, ojcu, prostym robotniku, który wyzwolił ukryte w sercach milionów ludzi marzenie o wolności.

wujek Filmweb

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz