Menu serwera

Das Gut w ostrym najeździe na herr papa CoSTa

Gustavo kolarz!

Przyszedł ten czas, który przychodzi na każdego faceta wcześniej, czy później. Każdy prawdziwy mężczyzna przez to przejść musi i nie ma, że boli – nabycie umiejętności jeżdżenia na rowerze jest jedną z najważniejszych w życiu. Jako że Gustavo rośnie niczym pieczarka w szklarni, zapadła decyzja, że młodzieniec ów jak i reszta rodziny dostaną swoje dwa kółka. Tym sposobem Gustavo, Doropha jak i papa CoSTa dostali świeże gumowe kapcie, sporą ilość przerzutek (no, przynajmniej niektórzy) i ogólny wewnętrzny imperatyw, by swoje cztery litery posadzić na siodełkach.

Gustavo całkiem dobrze sobie radzi i tak sobie myślę, że już niebawem będziemy zdecydowanie dłuższe wycieczki robili. Na razie oswajamy nogi do wysiłku nieco innego, niż bieganie i darcie japy i zapewne jakoś przy wakacjach młodzieniec bez większych problemów powinien dać radę pogonić nas w nieco dalszej wyprawie.

Dla rodzinki cały – nieocenzurowany i z filmikami – albumik dostępny w rodzinnej galerii.

, ,

2 Responses to Gustavo kolarz!

  1. SpeX 31 marca, 2014 at 03:45 #

    Eee spokojnie da radę już dłuższym wyprawom. Tylko rodzice muszą przygotować, by móc go później ściągnąć do domi :P

    Po prostu musisz zaopatrzyć się w https://www.youtube.com/watch?v=gyqdtPrWPno, a nie szukać sobie wymówek iż „za mały na dłuższe wycieczki” :P

    • CoSTa 31 marca, 2014 at 06:48 #

      A kombinujemy nad tym sprzęcikiem. Najpierw może jednak niech się młody z rowerem oswoi i że na nim nie wszystkie ewolucje można wykonywać, bo glebę zaliczyć łatwo. Kręci się na siodełku jak owsik :)

Dodaj komentarz