Menu serwera

The Wolf of Wall Street!

Szybka wrzutka, bo chyba wszyscy na ten film czekają… Już jest, ponoć w niezłej jakości i w ogóle. Brać, pobierać, dzielić się wrażeniami. Jeszcze nie oglądałem i aż nóżką o nóżkę trę z niecierpliwości :). Dzisiejszy uploadzik to:

Filmy: Blood-C: The Last Dark (jakiś followup do Blood: The Last Vampire?), One Piece: Strong World (ponoć dobre anime, rzadko się coś takiego na moim serwerze pojawia niestety).

Seriale: najnowszy odcinek The Big Bang Theory

Miłego weekendu, ssania i wciągania! :)

The Wolf of Wall Street

Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street. Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły się wszędzie, a Belfort lubił im ulegać i robił to w wielkim stylu. Najpiękniejsze kobiety. Najdroższe jachty. Najbardziej wyszukanee narkotyki. Szalona impreza bez cienia poczucia odpowiedzialności. A w ślad za tym nieuniknione błędy i pragnienie jeszcze większego bogactwa. Korupcja, naginanie prawa i malwersacje podatkowe – w tym także Belfort okazał się mistrzem. Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, urzekająca blichtrem, a jednak gorzka opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to na co zasłużył.

wujek Filmweb

, ,

Trackbacks/Pingbacks

  1. Lone Survivor! - Serwerowe wieści - 15 marca, 2014

    […] się – z dwie rzeczy mogą być całkiem ciekawe. Tak więc jeśli już ktoś wciągnął Wilka, może znajdzie coś jeszcze na […]

Dodaj komentarz