Menu serwera

Game of Thrones!

Taaak, zaczął się czwarty sezon i pewnie już widzieliście pierwszy epizodzik ale nie ma to jak kopia zapasowa solidnej jakości :). Ja już mam zaplanowane nagrania ale jednak miło to mieć pod ręką. Jeśli ktoś reflektuje na wcześniejsze sezony – proszę dać znać w komentarzach.

Co dziś wpadło? Jadymy z wypiską:

Filmy: Magic Magic, Man of Tai Chi (tak, już było ale teraz solidny rip z naszym narzeczem i w ogóle), Space Pirate Captain Harlock.

Seriale: Game of Thrones (w dwóch wersjach, także z naszą językową jeśli ktoś lubi), The Big Bang Theory (s07e19), Vikings (s02e06).

Muzyka: Artur Rojek – Składam się z ciągłych powtórzeń.

Miłego ssania, oglądania i słuchania!

Game of Thrones

Siedem rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Polityczne i seksualne intrygi są na porządku dziennym. Pierwszorzędne role wiodą rodziny: Stark, Lannister i Baratheon. Robert Baratheon, król Westeros, prosi swojego starego przyjaciela, Eddarda Starka, aby służył jako jego główny doradca. Eddard, podejrzewając, że jego poprzednik na tym stanowisku został zamordowany, przyjmuje propozycję, aby dogłębnie zbadać sprawę. Okazuje się, że przejęcie tronu planuje kilka rodzin. Lannisterowie, familia królowej, staje się podejrzana o podstępne knucie spisku. Po drugiej stronie morza, pozbawieni władzy ostatni przedstawiciele poprzednio rządzącego rodu, Targaryenów, również planują odzyskać kontrolę nad królestwem. Narastający konflikt pomiędzy rodzinami, do którego włączają się również inne rody, prowadzi do wojny. W międzyczasie na dalekiej północy budzi się starodawne zło. W chaosie pełnym walk i konfliktów tylko grupa wyrzutków zwana Nocną Strażą stoi pomiędzy królestwem ludzi, a horrorem kryjącym się poza nim.

wujek Filmweb

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz