Menu serwera

RoboCop! Autumn Blood! Resolution!

Majóweczka za pasem, więc trzeba coś do wciągnięcia wrzucić w razie gdyby nie daj boże coś zaczęło kropić z nieba. Dziś kilka… dziwnych wrzutek. Niby skory na iMDB nie porywają ale recenzje (pytanie ile od prawdziwych userów je wystawiło) twierdzą coś stanowczo odmiennego. Bardzo ciekawe mogą to być wrzutki, jeśli prawdziwe.

Filmy: Autumn Blood (recki porywają!), Resolution (kolejna wielka tajemnica z porywającymi reckami), RoboCop (nowa odsłona), The Battery (i kolejny potencjalny gem).

Seriale: Fargo (s01e03)

Muzyka: Alahuta – A Hack In The Woods, Ishq – Blue Infinity, Ishq – Seascapes, Shpongle & Gunslinger – Dreamcatcher.

Miłego ssania i oglądania!

RoboCop

W 2028 roku międzynarodowa korporacja OmniCorp jest wiodącym producentem w branży robotyki. Wytwarzane przez nią Drony już od lat wspierają zagraniczne siły militarne, przynosząc wytwórcom milionowe zyski. Teraz nadarzyła się okazja, by wypróbować kontrowersyjne technologie na rodzimym rynku. Alex Murphy (Joel Kinnaman), kochający mąż, wzorowy ojciec i doskonały policjant, daje z siebie wszystko, aby powstrzymać falę przestępstw w Detroit. Gdy zostaje ciężko ranny na służbie, OmniCorp dostrzega szansę by urzeczywistnić plany stworzenia hybrydy maszyny i człowieka – policyjnego cyborga. Korporacja planuje wprowadzić RoboCopów w każdym mieście. Potentaci nie wiedzą jednak, że w maszynie bezgranicznie oddanej służbie sprawiedliwości może wciąż kryć się prawdziwy człowiek.

wujek Filmweb

Autumn Blood

Kiedy umiera wdowa, osierocając dwójkę dzieci, te postanawiają zachować jej śmierć w tajemnicy, by uniknąć rozdzielenia.

wujek Filmweb

Dwóch byłych graczy baseballu, Mickey (Adam Cronheim) i Ben (Jeremy Gardner), przemierza bez celu drogi Nowej Anglii. Trzymając się bocznych ścieżek i lasów, unikają miast opanowanych przez zombie. Aby przetrwać, muszą pokonać różnice, jakie ich dzielą. Ben preferuje dziki, koczowniczy tryb życia, podczas gdy Mikey’owi ciężko jest zaakceptować trudną rzeczywistość. Marzy o łóżku, dziewczynie i bezpiecznym miejscu. Kiedy odbiera transmisję radiową, postanawia za wszelką cenę dostać się do miejsca przekazu, nawet jeśli nie jest tam mile widziany.

wujek Filmweb

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz