Menu serwera

Gallowwalkers! The Great Beauty!

Oj, długo się nie odzywałem – a jakoś tak się życie ułożyło, trochę zajęć wpadło i zrobił się mały lag we wrzucaniu rzeczy różnych. Ale to nie oznacza, że zrobił się lag w ściąganiu. Trochę rzeczy na serwer wleciało i mam nadzieję, że zapowiadający się na deszczowy weekend jakoś Wam się dzięki nim ułoży.

Filmy: 3 Days to Kill, Free Birds (coś dla dzieciaków), Gallowwalkers (Snipes? Zombiaki? Western? Niski rating na iMDB? TAAAAK!), Jack Ryan: Shadow Recruit, Shao Lin wu zu (TAAAK! Bijatyka z 1974 roku!), The Great Beauty, WarGames (wiem, było ale teraz PL i 720p).

Seriale: Kosmos (s01e08), Fargo (s01e04), The Big Bang Theory (s07e23)

Muzyka: Bednarek – Przystanek Woodstock 2013, Loreena McKennitt – The Journey So Far The Best of Loreena McKennitt, VA – Ten Spins Around The Sun, VA – An Introduction To Soft

Miłego oglądania i słuchania!

Gallowwalkers

Tajemniczy rewolwerowiec, Aman (Wesley Snipes), jest specjalistą wendet. Szybki i porywczy zabije każdego, kto stanie na jego drodze. Mimo perfekcji wyrządzanych zemst, otrzymuje broń, która „rzuca” na niego klątwę. Każdy, kto zawdzięcza mu śmierć, powróci z rządzą odwetu.

wujek Filmweb

The Great Beauty

Jep Gamberdella – przystojny, czarujący mężczyzna – pomimo pierwszych oznak starzenia się w pełni korzysta z miejskiego życia. Chodzi na szykowne kolacje i przyjęcia, gdzie jego bystry dowcip i przyjemne towarzystwo są zawsze mile widziane. Na tarasie jego rzymskiego apartamentu z widokiem na Koloseum, wydaje przyjęcia, na których „ludzka aparatura” rozbierana jest do naga i gdzie rozgrywana jest komedia nicości.

wujek Filmweb

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz