Menu serwera

Non-Stop! August: Osage County!

Wiem, nie odzywałem się od dłuższego czasu ale cholera pustki przedwakacyjne na trackerach aż bolą. Mimo wszystko na ten piątkowy, przedweekendowy wrzut znalazło się kilka filmów i innych takich. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie, bo jest i akcja, i nieco bardziej ambitnie :)

Filmy: 13 Sins, August: Osage County (ooo, to zapowiada się naprawdę dobrze!), Non-Stop (zdaje się, że w końcu wart wciągnięcia thriller akcji), Ravenous (horror z zaskakująco wysokim score na IMDb), The Angriest Man in Brooklyn, The Young and Prodigious T.S. Spivet (takoż wysoki score i całkiem ciekawie zapowiadająca się rzecz).

Seriale: Fargo (s01e07), Kosmos (s01e10, s01e11 – kudosy dla Bycika za wrzutki!)

Muzyka: Rˆyksopp & Robyn – Do It Again, Tinariwen – Emmaar (etniczne granie)

Non-Stop

Agent federalny Bill Marks ma za zadanie bronić bezpieczeństwa pasażerów linii lotniczych. Nie znosi latać, a swoją pracę traktuje jako zło konieczne. Ale dzisiejszy lot będzie daleki od rutyny. Chwilę po starcie na jego szyfrowany telefon przychodzi wiadomość z żądaniem 150 milionów dolarów okupu. W przypadku odmowy co 20 minut ginąć będzie kolejny pasażer. Wkrótce okaże się jednak, że przestępcom nie chodzi o pieniądze. Stawka jest znacznie wyższa. 13000 metrów nad Atlantykiem, w pędzącej z prędkością 800 km/h maszynie rozpoczyna się gra o życie 146 podróżnych. Jeden z nich jest nieuchwytnym zabójcą…

wujek Filmweb

August: Osage County

Komedia obyczajowa „Sierpień w hrabstwie Osage” to zabarwione sarkastycznym humorem spojrzenie na trudną relację matki (Meryl Streep) i jej trzech dorosłych córek (Julia Roberts, Juliette Lewis, Julianne Nicholson), które opuściły rodzinny dom, dystansując się od bliskich i od przeszłości. Pewnego dnia powracają i muszą zmierzyć się z emocjami, które niegdyś doprowadziły do niezgody. To film, który nie unikając wzruszeń opowiada uniwersalną historię o rodzinnych więzach. Jest w nim przejmująca prawda, ale także wielka nadzieja na to, że wspólnie przeżywany kryzys stanie się dla bohaterek początkiem rozwiązania konfliktów z przeszłości.

wujek Filmweb

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz