Menu serwera

Wielkiego „G” ciąg dalszy! The Limey!

Dziś dorzucam kolejne dwa filmy spod znaku wielkiego „G” ale poza tym jeszcze małe conieco. Dla niecierpliwych oczywiście – jak co poniedziałek – ostatni odcinek Gry o tron a poza tym jakiś muzyczny ambiencik i filmiki, z których The Limey zapowiada się naprawdę ciekawie (nie widziałem jeszcze a oceny na IMDb bardzo dobre). Co dziś leci…

Filmy: Born and Raised, Godzilla vs King Ghidorah, Godzilla vs Megagirus, Mindscape (oooo… to zapowiada się naprawdę dobrze), The Limey.

Seriale: Cosmos a Space Time Odyssey (s01e09 – dwie wersje, jedna w 1080i (dzięki Bycik!) druga w 720p), Game of Thrones (s04e07)

Muzyka: Om – Viaje Al Interior

The Limey

Były przestępca przyjeżdża do Ameryki by pomścić śmierć swojej córki. Wyjeżdżając z Londynu, pierwszy raz po prawie dziesięciu latach za kratkami, nie jest w stanie zrozumieć ani miejsca ani czasu. Mimo to, jedzie do Los Angeles, aby dokładnie wyjaśnić co spotkało jego ukochaną Jenny, która zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach. Na miejscu wdaje się w konflikt z Valentinem i armią brutalnych kryminalistów mając nadzieję na znalezienie wskazówek i odkrycie co się naprawdę zdarzyło. Pobity prawie na śmierć, wyrzucony z budynku, ścigany przez prześladowców na niebezpiecznej górskiej drodze, po dojściu do siebie Anglik postanawia się zemścić. Zanim zakończy swoją podróż, całe Los Angeles będzie wiedziało, że Angol jest w mieście.

wujek Filmweb

Mindscape

John, posiadając zdolność widzenia cudzych wspomnień, zajmuje się sprawą genialnej nastolatki, Anny.

wujek Filmweb

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz