Menu serwera

ZŁOOOOOOOO!!!

Piątek, piąteczek, piątunio… Dziś realizuję requesty i tym sposobem miłośnicy filmów ZŁYCH dostaną to, co chcieli. Brzoza! Ta wrzutka dedykowana jest tobie! :)

Filmy: Evil Aliens (taaaaaak!!!), Feast, Feast 2: Sloppy Seconds (taaaaaak!!!), Feast 3: The Happy Finish (taaaaaak!!!), I Frankenstein, Monsters (nie oglądałem a ponoć niezłe), Pod mocnym aniołem (wersja 720p dla chętnych), The Man From Earth (też jeszcze nie widziałem a ponoć kanon ścisły).

Seriale: From Dusk Till Dawn (s01e10)

Evil Aliens

KOCHAM takie filmy i obe­ja­rza­łem sobie pro­duk­cję, która na pewno zago­ści na dłu­żej na ustach wszel­kich mania­ków kina ZŁEGO. evil aliens, o któ­rym mowa, nigdy nie trafi do naszych kin. założę się, że nigdy nie trafi na nasz rynek dvd. pozo­staje więc tylko ssa­nie z netu, do czego gorąco zachę­cam miło­śni­ków gatunku. dla­czego? bo to solidne, ZŁE kino jest! a do tego nie poską­piono na efekty spe­cjalne, krew leje się stru­mie­niami, laski bie­gają pół­na­gie i nawet cał­kiem zgrabne a scena spo­tka­nia trzech walij­skich red­ne­ków z bandą evi­la­stych alie­nów już imo prze­szła do histo­rii ZŁEGO kina :).

ja, Jarząbek

Trylogia Feast

Akcja toczy się w przydrożnym barze na amerykańskiej pustyni. Grupa ludzi spędza typowy wieczór, jednak szybko okazuje się, że będzie on inny niż wszystkie, a dla niektórych może być ostatnim. Otóż do baru nagle przybywa pewien zakrwawiony mężczyzna przynoszący tragiczne wieści. Okazuje się, że w pobliżu grasuje grupa demonicznych stworzeń. Gdy potwory docierają do baru rozpoczyna się walka na śmierć i życie. Przetrwają tylko najsprytniejsi…czy aby na pewno? Horror z dużą dawką specyficznego humoru.

wujek Filmweb

, ,

0 Responses to ZŁOOOOOOOO!!!

 1. petercub 23 maja, 2014 at 10:26 #

  Gorąco polecam Człowieka z Ziemii. Tylko proszę nic nie czytać w sieci o nim. Historia odkrywa się sama jak w „Szóstym zmyśle”. Zepsujecie sobie seans znając część historii.

  • CoSTa 23 maja, 2014 at 10:28 #

   Nic kompletnie nie wiem o filmie a już od dłuższego czasu chciałem obejrzeć. Bardzo jestem drania ciekaw. Dzięki za ostrzeżenie!

  • costamm 9 czerwca, 2014 at 10:04 #

   Obejrzane. Świetne! Dzięki za rekomendację.

Trackbacks/Pingbacks

 1. Bad DVD Bonanza! ;) | Serwerowe wieści - 29 sierpnia, 2014

  […] lepkie dłonie na kilku starożytnych płytkach DVD, których zawartość niejednego miłośnika ZŁYCH filmów doprowadziłaby do stanu bliskiego wrzenia. Co Wam wiele będę gadał, tytuły mówią […]

Dodaj komentarz