Menu serwera

120 giga filmów, radocha dla dzieciaków i jeszcze małe conieco :)

Posucha na trackerach trwa w najlepsze, więc postanowiłem zadbać o dzieciaki w tej ciężkiej dla nich, mundialowej godzinie. Oto bowiem kiedy ja okupuję telewizor, praktycznie cała rodzina jest odcięta od jakichkolwiek mediów i smętnie spogląda na ajpady czy inne takie, w które płytki wsadzić się nie da i obejrzeć za bardzo nie ma co. W związku ze związkiem rozwiązanie nasunęło się samo – trzeba uzupełnić zbiory o klasyki animacji, które trzymam gdzieś w pudełkach, tak, by gówniarstwo mogło je oglądać kiedy im na to ochota przyjdzie. W efekcie do serwerowej kolekcji filmików dla młodzieży doleci spoooro klasyki, której z płytek rypać mi się za diabła nie chciało. Może znajdziecie w tym coś i dla swoich pociech. Oczywiście wszystko w 720p minimum i z polskim językiem co się zowie. Są też jakieś dwa nowsze filmiki, seriale i jeden albumik, na który długo czekałem a konkrety znajdziecie poniżej:

Filmy: Bad Words, Cars, Cars 2, Despicable Me, Escape From Planet Earth, Flipped, Hotel Transylvania (Majka poleca!), Ice Age, Ice Age Dawn of the Dinosaurs, Ice Age The Meltdown, Igor, Khumba, Megamind, Rango, Ratatouille, Rio, Sin City (a w ramach kopii zapasowej wersji płytkowej i przypomnienia przed dwójeczką), The Adventures of Tintin, The Incredibles, The Lion King, The Lion King 2 Simbas Pride, The Lion King 3 Hakuna Matata, The Lorax, The Smurfs, The Smurfs 2, Wall-E, Wreck-It Ralph, Zambezia.

Seriale: The Last Ship (s01e01 – zobaczymy co to i czy warto tracić czas), True Blood (s07e01)

Muzyka: Moonbootica – Shine

The Last Ship

After a global pandemic kills or sickens over 50 percent of the world’s population, the crew (consisting of 217 men and women) of a lone unaffected U.S. Navy guided missile destroyer, the fictional USS Nathan James (DDG-151), must try to find a cure and stop the virus in order to save humanity.

ciocia Wikipedia

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz