Menu serwera

Finał Gry o tron i trochę filmów

Dzisiejszą wrzuteczkę sponsorują pozycje nieco starsze, za to w ripach porządnych jak trzeba. Nowości niewiele ale zawsze coś tam się znajdzie. Ogólnie w tym mundialowym szaleństwie i tak chyba nie warto wciskać Wam większej ilości danych do przemielenia :). OK, oto co wpada dziś:

Filmy: Borgman (z recenzji wyłania się obraz zdrowo popieprzonego filmu, może być fajnie!), Chinese Zodiac (staroć z Jackie Chanem ale za to w naszym narzeczu a to oznacza, że dzieciaki mogą się też nieco pobawić – film jest autentycznie fajny!), Her (było już ale teraz w solidnym ripie z także naszym narzeczem – okularnica Doropha tak woli), The Butler (i znów – było już ale teraz zdecydowanie fajniejszy ripp), The Monuments Men (Clooney, Damon, II światowa i ogólnie ciekawie zapowiadający się film – w dobrym rippie), The Treatment (dla mnie film-zagadka – recenzje różne a z całości wyłania się obraz kolejnego popieprzonego nieco obrazu), Winters Tale (i znów – było ale tym razem wersja approved by Doropha czyli z naszym lektorem i dobrej jakości ripp).

Seriale: Gra o tron (s04e10 aka finał serii!)

Muzyka: Entheogenic – Enthymesis (psybient), Liquid Sound – Liquefy (prog psytrance), Strug. Leśmian. Soyka – Strug. Leśmian. Soyka (poezja śpiewana), Synergic – Slow Deep and Hynotic (diabli wiedzą co to :))

Game of Thrones

Siedem rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Polityczne i seksualne intrygi są na porządku dziennym. Pierwszorzędne role wiodą rodziny: Stark, Lannister i Baratheon. Robert Baratheon, król Westeros, prosi swojego starego przyjaciela, Eddarda Starka, aby służył jako jego główny doradca. Eddard, podejrzewając, że jego poprzednik na tym stanowisku został zamordowany, przyjmuje propozycję, aby dogłębnie zbadać sprawę. Okazuje się, że przejęcie tronu planuje kilka rodzin. Lannisterowie, familia królowej, staje się podejrzana o podstępne knucie spisku. Po drugiej stronie morza, pozbawieni władzy ostatni przedstawiciele poprzednio rządzącego rodu, Targaryenów, również planują odzyskać kontrolę nad królestwem. Narastający konflikt pomiędzy rodzinami, do którego włączają się również inne rody, prowadzi do wojny. W międzyczasie na dalekiej północy budzi się starodawne zło. W chaosie pełnym walk i konfliktów tylko grupa wyrzutków zwana Nocną Strażą stoi pomiędzy królestwem ludzi, a horrorem kryjącym się poza nim.

wujek Filmweb

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz