Menu serwera

Insidious! Tony Jaa!

Sucho na trackerach, że aż przykro patrzeć. Blockbustery dopiero na swoje rippy czekają, camów nie ściągam, bo nie lubię miernoty na telewizorze, więc… Dziś nieco staroci w filmach, uzupełnienie seriali i trochę muzyki. Pozbierałem dla Was kilka filmów z Tonym Jaa (chłopakom z roboty dzięki za odkurzenie kolesia) a na weekendowe wieczory proponuję nieco strachu. Ja wiem, że mundial ale no bez jaj, nie samą piłką człowiek żyje :). Z muzyki polecam paczkę ze składankami od SUBBASS, niektóre kawałki są zaprawdę przednie jeśli ktoś taką muzykę lubi. Konkrety:

Filmy: Insidious (horrorek, ponoć lepszy od części drugiej), Insidious Chapter 2 (horrorek, ponoć fajny), Ong-bak (kopanina z Tonym Jaa – fajna!), Ong-bak 2 (ciąg dalszy kopania w krocze), Ong-bak 3 (ciągle się kopią), The Saratov Approach, Tom Yum Goong (klasyczna już kopanina z Tonym, rewelacyjnie skręcona), Tom Yum Goong 2 (część druga kopania, niestety gorsza).

Seriale: Fargo (s01e09), Game of Thrones (s04e09 – wersja polska)

Muzyka: Lana Del Rey – Ultraviolence, Linkin Park – The Hunting Party, SUBBASS – Ethnostep 1-5

Insidious

„Naznaczony” to intrygujący i zaskakujący horror, który bez trudu znajdzie swoje miejsce obok takich klasyków gatunku jak „Egzorcysta”, „Omen” czy „Duch”. Młode małżeństwo z trójką małych dzieci kupuje wymarzony dom. Ich początkowa radość zostaje jednak przerwana przez dziwne i niewytłumaczalne zjawiska, które towarzyszą im od momentu przeprowadzki. Po upadku z drabiny ich syn zapada w tajemniczą śpiączkę. Zrozpaczeni rodzice szukają wszędzie pomocy. Wkrótce przyjdzie im zadać sobie pytanie, czy to na pewno dom jest źródłem nękających ich zjawisk…

wujek Filmweb

Ong-bak

W zalesionej dolinie, z dala od zamętu i hałasu miasta, leży Nong Pradu, spokojna tajlandzka wioska, w której stoi czczony posąg Bezgłowego Buddy, nazywany także Ong Bak. Głowę Ong Bak ukradł pewien mieszkaniec wioski, a czyn ten pogrążył Nong Pradu w smutku i żałobie. Ting, chłopiec mieszkający w świątyni, po kryjomu studiował z ksiąg trzymanych w komnacie, której strzegł, starożytną sztukę tajskiego boksu. Jego wciąż doskonalone umiejętności stały się śmiercionośną bronią. Teraz pozwolą mu podjąć się zadania odzyskania głowy Ong Bak. Ting podążą tropami złodzieja aż do Bangkoku, by tam zażądać od niego zwrotu świętej relikwii. W swej podróży Ting, dzięki niezwykłej sprawności i znajomości tradycyjnej sztuki walki Muay Thai, będzie mógł stawić czoła wielu przeciwnikom. Nieraz zaryzykuje własnym życiem, by przywieźć Ong Bak z powrotem do wioski.

wujek Filmweb

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz