Menu serwera

The Lego Movie! Joe Strong!

Poniedziałek, poniedziałeczek, poniedziałkunio… Wiem, wiem – nie lubicie pewnie tak samo jak i ja. No to na osłodę, na miły wieczór tego niewątpliwie zbędnego dnia mała wrzuteczka. Dziś niewiele ale chyba lekko hitowo. Oto, co wpadło:

Filmy: Jack Strong (o, coś o naszym superszpiegu, może będzie fajne?), The Grand Budapest Hotel (tak, było ale tom razom ripp porządny, z polską ścieżką dźwiękową także – Doropha tak lubi), The Lego Movie (z dubbingiem dla dzieciaków, kto nie był w kinie – oglądać! Jazda bez trzymanki :))

Seriale: Game of Thrones (s04e09), Kosmos (s01e12 – dzięki Bycik za wrzutkę w lepszej jakości!)

Muzyka: Circle – Fraten (progrock), Solar Fields – BLUE, Solar Fields – GREEN (części dalsze psybientowego tryptyku od Solara)

The Lego Movie

Pierwszy pełnometrażowy film kinowy w wersji 3D, przedstawiający przygody postaci ze świata klocków LEGO. Opowiada historię Emmeta, zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób Emmet dołącza do niesamowitej drużyny, która ma do wykonania pełną przygód i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego tyrana – misję, do której Emmet jest kompletnie i przezabawnie nieprzygotowany.

wujek Filmweb

Jack Strong

„Jack Strong. Operacja Wolność” to oparta na faktach opowieść o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim, który – będąc w samym środku systemu – samotnie podejmuje batalię przeciw Sowietom. Planując manewry Układu Warszawskiego, orientuje się, że Amerykanie odpowiedzą kontratakiem na terytorium Polski. Dzięki swojej determinacji, rozpoczyna wieloletnią, ryzykowną, wyczerpującą psychicznie współpracę z CIA. Odtąd życie jego i jego rodziny jest zagrożone, a jeden nieostrożny ruch może doprowadzić do tragedii.

wujek Filmweb

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz