Menu serwera

The Raid 2! Gagarin: first in Space!

OK, kopany, brutalny film akcji ze score koło 9-tki na IMDb? To musi być COŚ! Kto oglądał The Raid Redemption, ten wie, o czym mniej więcej mowa. Kiedy więc zobaczyłem The Raid 2, po prostu MUSIAŁEM to wziąć. Ogólnie fani bijatyk zgodnie twierdzą, że to jeden z najlepszych filmów akcji EVER i ja im w ciemno wierzę, bo rzadko zdarza się taka zgodność wśród miłośników bicia, strzelania i kopania. Bierzcie i oglądajcie, oto bowiem ideał kina akcji stał się ciałem…

Drugi film tytułowy wziąłem z ciekawości i jako potencjalny interesujący materiał dla imć Byte’a, który sławicielem nauki będąc, zapewne z zadowoleniem rzuci okiem na fabularyzowany dokument o rosyjskim podboju kosmosu. Zapowiada się cholernie ciekawa, bo ponoć mocno osadzona na faktach opowieść. Mam nadzieję Byciku, że się spodoba.

Miłego wciągania nie tylko mundialu! :) Mam nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie…

Filmy: Death of a Superhero (zapowiada się bardzo ciekawie), Gagarin: First in Space (dla miłośników kosmosów – obowiązkowo!), Iceman (uwaga! to inny film, niż już leżący na serwerze – to jakieś wschodnie kopanie w ponoć słabym stylu – w sumie chyba tylko dla fanów), Jack Strong (wiem, było – tym razem ripp z Blu-raya, jakość nieporównywalnie lepsza), The Bag Man (Cusack i de Niro w czymś łapiącym niskie noty – może ktoś się skusi), The Raid 2 (ponoć każdy miłośnik kina akcji musi to wciągnąć, bo mało jest równie dobrych produkcji – ja tam wciągnę to z przyjemnością).

The Raid 2

Po nalocie na kartel narkotykowy Rama (Iko Uwais) ma nadzieję na powrót do spokojnego i bezpiecznego życia. Rodzinną sielankę przerywa nowe zadanie – zostaje oddelegowany, by pod przykrywką, wykryć korupcję w policji. Misja niesie ze sobą ogromne niebezpieczeństwo, na które narażony będzie nie tylko policjant, ale również bliskie mu osoby.

wujek filmweb

Gagarin: First in Space

Na świecie trwa zimna wojna. Wyścig zbrojeniowy ZSRR i USA sięga zenitu. Dwa mocarstwa zaciekle rywalizują, które z nich zdoła jako pierwsze wysłać człowieka w kosmos. Spośród trzech tysięcy najlepszych radzieckich pilotów zostaje starannie dobrana dwudziestka najzdolniejszych asów przestworzy. Jednym z nich jest 27-letni Jurij Gagarin. 12 kwietnia 1961 roku z kosmodromu Bajkonur startuje jednoosobowy statek kosmiczny Wostok 1. Na pokładzie znajduje się Gagarin – pierwszy człowiek, któremu udało się polecieć w kosmos.

wujek Filmweb

,

No comments yet.

Dodaj komentarz