Menu serwera

DJ Electrojac - Powtarzam

DJ Electrojac – Powtarzam

Podkręcony poprzednim wpisem, zanurzyłem się nieco w odmęty blogaska w poszukiwaniu muzyki do przypomnienia/odkopania i trafiłem na wpis sprzed raptem sześciu lat (cholera, leci ten czas jak diabli), w którym opisywałem swój ówczesny świeżutki zakup, którym była płyta 52um. Latka przeleciały a nic się w jej temacie nie zmieniło – jak była doskonała, taką pozostała a drugi krążek wydawnictwa z remiksami kawałków z pierwszego dalej budzi mój niepohamowany zachwyt.

W poprzednim wpisie nie podrzucałem żadnego kawałka do przesłuchania, co nadrabiam sześć lat później. Naciągam Was na wyskrobanie piętnastu ponad minut ze swoich zabieganych żywotów i na oddanie się dźwiękowemu atakowi, jaki zafundował na drugim krążku niejaki DJ Electrojac. Po prostu odpalcie, słuchajcie i ściągajcie: DJ Electrojac – Powtarzam.

Wideo zajumane z Youtube

Zapraszam do pobrania sobie utworu (mp3) lub wideo (mp4, 720p), by móc sobie toto wrzucić tu i ówdzie.

Jeśli ciekawi jesteście twórczości formacji 52um, pozostaje mi tylko zaprosić Was do odwiedzenia ich profilu na Fejsiku.

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Muffler - Start Line
Muffler – Start Line

Jakiś czas temu (a konkretnie siedem (tak, SIEDEM!) lat temu) wrzuciłem na blogaska kawałek, który mnie kompletnie swego czasu rozwalił....

Zamknij