Menu serwera

Foosball! Ida! Seriale!

Dziś skromnie niestety. Wielkie przepraszam ale cholera mieliśmy baaaardzo pracowity weekend a do tego doszła choroba Gutka i targanie torrentów było ostatnią rzeczą, o której myślałem. Ale spokojnie, nie jest tak źle. Znajdzie się i coś dla dzieciaków, i coś dla starszaków… Szczegóły:

Filmy: Foosball (animka o piłkarzykach z cholera wysokimi ocenami o dziwo – może być fajna!), Ida, Our Idiot Brother (nie ściągałbym, gdyby nie oceny – może być fajna komedia), Philomena (było ale tym razem dobry film w dobrej jakości).

Seriale: The Last Ship (s01e02), The Leftovers (s01e01 – nowy serial HBO, ciekawe co z niego wyjdzie), True Blood (s07e02), Under the Dome (s02e01)

Foosball

Kiedy niepozorny chłopiec będzie musiał uratować swoje miasteczko przed niesympatycznym mistrzem piłki nożnej Ace, pomocną dłoń podadzą mu… piłkarzyki! Figurki z jego ukochanej gry ożyją i stworzą drużynę, która rozegra decydujący mecz o przyszłość miasteczka. Dzięki małym, ale niezwykle rozgadanym i żywiołowym graczom chłopiec pozna siłę przyjaźni i współpracy, a także w końcu będzie musiał… dorosnąć. Czy zespół, który zbierze, będzie miał szansę wygrać z zawodowcami? Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe!

wujek Filmweb

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz