Menu serwera

Heroes of Might & Magic: Complete! Wściekłe Pięści Węża 3!

Ha! A to nie lada gratka dla nijakiego Gintra i małżonki jego :). Paczka z prawie wszystkim, co się pokazało (oficjalnie, bez fanowskich produkcji) w temacie HoMM. I zrobione tak, by działało na tych wszystkich wypasionych a nowych Windowsach. A poza tym sporo muzyki (ambient i psybient), kilka filmów i ogólnie weekendowy nastrój w oczekiwaniu na meczyki. Wrzuteczka się lekko opóźniła ale mam wytłumaczenie: remont nam się zbliża mieszkania i kłócę się namiętnie z żoną o to, czy dzyndzel do otwarcia szafki kuchennej ma być w kolorze aluminium, czy może stalowym a może jednak jakiś inny. Chyba chwytacie o co loto :). Dziś wpadło…

Filmy: Blue Ruin, Non-Stop (było, tym razem porządny ripp multi), Only God Forgives, Sabotage (było ale tym razem solidny ripp z płyty), Wściekłe Pięści Węża 3 (odkrywam właśnie tych kolesi i zapowiada się ostra jazda – pozostałe części udostępniam na życzenie, niestety nigdzie nie ma sensownej jakości i mam zgrywki z YouTube tylko).

Gry: Heroes of Might and Magic: Complete Edition

Muzyka: Astropilot – Live at Atmasfera360, Cosmic Replicant – Mission Infinity, Easily Embarrassed – 4 Years Like Yesterday, Easily Embarrassed – Different Dimensions EP, Easily Embarrassed – Tales Of The Coin Spinner, Hecq – Conversions, Invisible Allies – Conversations with Bees, Liquid Stranger – Cryogenic Encounters, Liquid Stranger – Liquid Stranger’s Interchill Sampler, VA – Solarstone Presents Electronic Architecture 3.

Heroes of Might and Magic: Complete Edition

Heroes of Might and Magic: Complete Edition to przygotowany przez firmę Ubisoft zestaw, zawierający wszystkie produkty z serii zapoczątkowanej przez firmę New World Computing od 1995 do 2007 roku. W jego skład wchodzą następujące tytuły:

 • Heroes of Might and Magica
 • Heroes of Might and Magic II: The Succesion War
 • Heroes of Might and Magic II: The Price of Loyalty
 • Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
 • Heroes of Might and Magic III: The Armageddon’s Blade
 • Heroes of Might and Magic III: Shadow of Death
 • Heroes of Might and Magic IV
 • Heroes of Might and Magic IV: The Gathering of Storm
 • Heroes of Might and Magic IV: Winds of War
 • Heroes of Might and Magic V
 • Heroes of Might and Magic V: Kuźnia Przeznaczenia
 • Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy

gry-online.pl

Wściekłe Pięści Węża 3

Wściekły Wąż – główny bohater – nie ma już setek rywali, keczup nie leje się hektolitrami, chwytliwych i porywających dialogów jest na lekarstwo, a kolejne sceny są bardzo szczupłe w aktorów i dynamikę. Wszystko wydaje się papierowe, nie ma polotu, który towarzyszył legendarnym walkom Wściekłego Węża. Brak jakichkolwiek pościgów, nowe postacie nie przyciągają uwagi i właściwie są pozbawione charakteru. Nie mamy już do czynienia z osobowościami typu niemowy Romana, Prezesa czy Córci. Pojawiają się frazy już przerabiane w poprzednich częściach, ale chwilami powiewa z ekranu świeżością absurdu, co jest głównym celem tego typu filmów.

Premierowy pokaz również był ubogi w optymistyczne reakcje ze strony publiczności. Można było wyczuć nutkę rozczarowania, ale to wciąż jest film akcji, pełen krwi, interesujących walk i Wściekłego Węża. Nadal pozostaje to gratka dla osób o surrealistycznym poczuciu humoru, bo to najlepsze określenie dla twórców i fanów takiego kina.

wujek Filmweb

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz