Menu serwera

Muffler - Start Line

Muffler – Start Line

Jakiś czas temu (a konkretnie siedem (tak, SIEDEM!) lat temu) wrzuciłem na blogaska kawałek, który mnie kompletnie swego czasu rozwalił. Waves Breaking od Mufflera przejechało się po mnie niemiłosiernie i bez dania pardonu. To zaprawdę kawał zacnej muzyki a od tego czasu dokonania Mufflera lądowały w moich głośnikach przy różnych okazjach.

Dziś pragnę Wam podrzucić kolejny utwór, który słucha się wprost rewelacyjnie i – o co w drum’n’bassie raczej trudno – z potrzebą skupienia. Muffler ma bowiem tę rzadką przypadłość, że potrafi tworzyć rzeczy proste a przy okazji frapujące i wciągające, które wymagają odrobiny pochylenia się nad nimi i lekkiego chociaż skupienia. Prosta ale w jakiś dziwny sposób wciągająca muzyka. Szę proszę Państwa: Muffler – Start Line.

Wideo jumane z Youtube

Zapraszam do pobrania sobie utworu (mp3) lub wideo (mp4, 1080p) coby mieć drania zawsze pod ręką.

A jeśli kogoś interesuje bliżej twórczość Mufflera i chciałby conieco się o nim dowiedzieć, wskakujta na jego profil na Fejsbooku.

, , ,

4 Responses to Muffler – Start Line

 1. Sebastian Śledź 21 lipca, 2014 at 19:08 #

  Mi tak wpadł w ucho kawałek Mankind. Nie tylko przyjemnie się tego słucha ale nieźle nakręca do zrobienia czegoś ciekawego.

 2. Pyoter 15 sierpnia, 2014 at 12:35 #

  No co ja widzę? Drum&bass u Costunia :)
  Pierwszy kawałek Mufflera, jaki usłyszałem to Falling. Dość mocno odbiegający od późniejszej jego twórczości. Ale najbardziej pamiętam kawałek Butterfly.

  • CoSTa 18 sierpnia, 2014 at 07:22 #

   Ha! Pewnie, że dnb być musi. Szczególnie te bardziej melodyjne jego odmiany – no wielbię po prostu.

 3. Biter 3 października, 2014 at 10:44 #

  Miodzio!

Dodaj komentarz