Menu serwera

Need for Speed! The Strain!

Ot szybka, poniedziałkowa wrzutka z głównie serialami ale też jakieś filmy się zdarzą, jakaś ciekawa muzyczka… Niewiele tego ale na ogólnym bezrybiu i rak ryba. Szczegóły poniżej.

Filmy: Need for Speed (kolega mówi, że takie sobie ale z paczką popcornu powinno przejść), The Machine (thriller scifi, o którym kompletnie nic nie słyszałem a jakichś słabych not nie ma – ot zaskoczenie).

Seriale: The Last Ship (s01e04), The Leftovers (s01e03), The Strain (s01e01 – nowość, zapowiada się mega ciekawie), True Blood (s07e04).

Muzyka: Allister Brimble – The Amigaworks (wot coś dla fanów starych brzmień :))

Need for Speed

Kierowca rajdowy – Tobey – wychodzi z więzienia po odsiedzeniu kary za przestępstwo, w które wrobił go dawny wspólnik. Szukając okazji do zemsty zgłasza akces do nielegalnych, ekstremalnych rajdów ulicznych. Tymczasem dawny wspólnik na wieść o jego uwolnieniu, wyznacza nagrodę za jego głowę.

wujek Filmweb

The Strain

Po wylądowaniu Boeinga na lotnisku Kennedy’ego załoga samolotu nie odpowiada na wezwania radiostacji. Zaangażowani w akcję ratunkową epidemiolodzy odkrywają, że poza czterema pasażerami cała załoga jest martwa a na pokładzie znajduje się trumna. Wkrótce grupa naukowców wraz z dr Ephraimem Goodweatherem (Corey Stoll) na czele mierzy się z nowym, nieznanym dotąd wirusem, który zmienia ludzi w żądne krwi stworzenia.

wujek Filmweb, ciocia IMDb

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz