Menu serwera

Rio 2! Spirited Away!

Dzisiejszą gwiazdą niewątpliwie jest Rio 2 (dubbing PL także) ale tak sobie myślę, że jak nieco poszperacie, to znajdziecie i coś innego dla siebie. Może niewielka wrzutka ale weekend powinna opędzić :)

Filmy: A Night in Old Mexico, A Touch of Sin (niezłe noty na IMDb, kino chińskie i nie kopane… może być dobre kino!), Inside Llewyn Dawis (oj wysokie noty a metascore na IMDb jakiś totalnie odjechany – warto brać w ciemno!), Rio 2 (w miarę świeża animka w dobrej jakości i z polskim dubbingiem), Spirited Away (kultowa animacja od Studia Ghibli w naprawdę dobrej jakości, kto jeszcze nie ma – obowiązkowo!), The Other Woman (komedia z Cameron Diaz, wygląda na materiał doskonały do zapchania wieczoru).

Programy: CorelDRAW Graphics Suite X7 (cóż, trzeba sprawdzić, co tym razem chłopaki zepsuły :))

Rio 2

Kontynuacja barwnych przygód bohaterów animowanego przeboju z roku 2011. Blu, Julia i trójka ich dzieci wiodą rodzinny tryb życia, ale Julia obawia się, że jej dzieci nigdy nie poznają, co to znaczy być wolnym ptakiem. Ku jej zdumieniu Blu postanawia zabrać całą rodzinę na wyprawę do dżungli. Wyruszają do Amazonii, gdzie na ich trop wpada dawny przeciwnik, Nigel.

wujek Filmweb

Spirited Away

Rodzina Chihiro musi przeprowadzić się do nowego domu. Po drodze gubią się w lesie i trafiają do dziwnego miejsca przypominającego opuszczone wesołe miasteczko. Rodzice Chihiro znajdują stół pełen znakomitych potraw i natychmiast zabierają się do jedzenia. Tymczasem dziewczynka zwiedza to dziwne miejsce. Okazuje się ono nie opuszczonym wesołym miasteczkiem, ale tajemniczą krainą, gdzie rządzi zła czarownica, Yubaba. Aby nie podzielić losu swoich rodziców oraz uratować siebie i ich (zostali zamienieni w świnie za zjedzenie pokarmu bogów), Chihiro musi rozpocząć pracę w tym tajemniczym świecie…

wujek Filmweb

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz