Menu serwera

Transcendence! The Story of Luke! Copper!

Dziś niewiele ale za to treściwie jak trzeba. Filmy chyba niezłe, nowy (dla mnie) serial z dobrymi notami… Mam nadzieję, że coś znajdziecie dla siebie :)

Filmy: Born of War, The Story of Luke (niezłe noty, może być ciekawie), Transcendence (o, to zapowiada się bardzo ciekawie!).

Seriale: Copper (nie wiem co to, czytam recki i jaram się), Kosmos (s01e13 – inny ripp)

Transcendence

Grupa amerykańskich naukowców pracuje nad stworzeniem pierwszego na świecie komputera obdarzonego ludzką inteligencją i empatią. Gdy jeden z nich – Will (Johnny Depp) – ginie z rąk terrorystycznej organizacji widzącej w eksperymencie zagrożenie dla ludzkości, jego żona Evelyn (Rebecca Hall) podejmuje decyzję o przeniesieniu umysłu mężczyzny do pamięci powstającej maszyny. Will ożywa, ale skutki operacji okazują się dalekie od pożądanych.

wujek Filmweb

Copper

Kevin Corcoran (Tom Weston-Jones), były amerykański bokser irlandzkiego pochodzenia, obecnie policjant, powraca do domu po zakończeniu wojny secesyjnej. Na miejscu dowiaduje się, że jego żona zaginęła, a córka nie żyje. W trakcie pracy w patrolu, na ulicach cieszącej się złą sławą nowojorskiej dzielnicy Five Points, stara się odkryć prawdę o tym, co stało się z jego rodziną. W poszukiwaniach pomagają mu dwaj przyjaciele z czasów wojny: Robert Morehouse (Kyle Schmid), nieobliczalny syn bogatego przemysłowca i Matthew Freeman (Ato Essandoh), utalentowany afroamerykański lekarz. Trzej mężczyźni dzielą tajemnicę z pola walki, która łączy ich życie na zawsze.

wujek Filmweb

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz