Menu serwera

Urlopowy switch off serwera

Krótka informacja dla użytkowników serwera: jakoś pod koniec tygodnia wyłączę serwer na dłuższy czas. Powód: urlop (to oczywiście nie powód), podczas którego będzie się w chałupie całej dział remont, w tym będą mi okablowywali całe mieszkanie (i to jest powód).

Serwer wyłączę w ogóle, na amen, poleci w cholerę z prądu i włączę dopiero po powrocie/położeniu całego okablowania w domu. Może to zająć i z trzy tygodnie, w zależności od tego, jak szybko mi się uwinie ekipa z remontem i przygotowaniem pomieszczeń do wejścia providera, który położy kable, porobi gniazdka, skonfiguruje telewizję IP i w ogóle zrobi mi porządek z netem.

O uruchomieniu serwera poślę Wam info newsletterem. Mogą się różne rzeczy wydarzyć: np. DDNSowa domena może wyparować – czekam właśnie na info od Synology, czy jest możliwość jakiegoś „zaparkowania” ich domeny, mogą posypać się powiązane z domeną wirtualki, może wydarzyć się sto innych rzeczy choć mam nadzieję, że wszystko odbędzie się w miarę bezboleśnie. Tak więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość – różnie może być :)

A więc do zobaczyska za jakieś trzy tygodnie!

No comments yet.

Dodaj komentarz