Menu serwera

Bad DVD Bonanza! ;)

Na trackerach suchoty straszne, więc trzeba było wziąć sprawy w swoje ręce i dziś zaczynam wrzutki takiego właśnie rękodzieła. Ale na początek pewne story…

Otóż kilka dni temu wylądowałem w archiwum firmy, w której robię, a tam – powiadam Wam – skarby wszelakie znaleźć można było. Drogą Szybkiej Decyzji położyłem więc swe lepkie dłonie na kilku starożytnych płytkach DVD, których zawartość niejednego miłośnika ZŁYCH filmów doprowadziłaby do stanu bliskiego wrzenia. Co Wam wiele będę gadał, tytuły mówią same za siebie: Atak mega karaczanów, Substancja, Ulice zombie… Jest tego cholerstwa nieco a ja obiecałem i sobie, i kolegom z pracy, że kopie bezpieczeństwa tych zacnych dzieł na moim i ich twardzielach się znajdą. W związku ze związkiem i suszą na trackerach, wziąłem się do roboty i wczoraj zacząłem rzeczone płytki rypać. Dziś wyników rypania część pierwsza a po łykendzie ciąg dalszy.

Filmy: Avis De Mistral (diabli wiedzą co to :)), Caved In (ZŁOOOO!!! Koniecznie!), Ghost in the Shell (OK, nie zło ale ryp miałem do tej pory średni – ten jest nieco lepszy), Kai doh maru (kolejne anime, dziwne nieco), The Hungover Games (ponoć odpowiednio durna komedia), The Hunter (nie mam pojęcia co to ale na bezrybiu…)

Muzyka: Solar Quest – Core (nieco psybientu)

Różne: Lynda.com – Product Shots in Blender (jeśli ktoś chce się nieco pouczyć)

Caved In

Podająca się za ekstremalnych podróżników grupa wykwalifikowanych złodziei nieświadomie prowadzi grupę bogatych turystów na ekspedycję do opuszczonej kopalni soli, która, jak się później okazuje, jest pilnowana przez mordercze potwory.

wujek Filmweb

Ghost in the Shell

Jest rok 2029. Komputery zupełnie zmieniły społeczeństwo. Są obecne praktycznie wszędzie. Zmieniła się definicja przestępstwa. Teraz najgorszą zbrodnią jest włamywanie się do sieci. Aby temu zapobiec powołano specjalny oddział Sekcja 9, składający się z cyborgów mających dostęp do sieci z każdego miejsca na Ziemi. „Ghost in the Shell” opowiada o poszukiwaniach przez parę agentów groźnego hakera ukrywającego się pod pseudonimem „Władca marionetek”.

wujek Filmweb

Kai doh maru

Feudalna Japonia IX wiek. Trwa wyniszczająca walka zwaśnionych klanów o panowanie w targanej spiskami i skrytobójstwami stolicy kraju. Pośród tej krwawej pożogi rozgrywa się dramat Kintoki, której wpływowi rodzice zostają zamordowani przez okrutnego wuja. Ocalała cudem dziewczynka ucieka z miasta i chroni się w małej osadzie w górach. Mieszkańcy wioski nazywają ją Kai Doh Maru. Niebawem nadchodzi nieoczekiwana zmiana – Kai Doh Maru odnajduje Raiko, kapitan elitarnego oddziału samurajów i przejmuje nad nią opiekę. Od tej pory dziewczynka wychowywana jest jak mężczyzna i pod czujnym okiem mistrzów uczy się pilnie wojennego rzemiosła. Szybko robi postępy i w wieku siedemnastu lat zostaje pełnoprawnym samurajem. Pewnego dnia ta doskonale wyszkolona, a przy tym piękna, młoda kobieta odkrywa, że do Raiko czuje coś znaczenie więcej niż tylko szacunek i wdzięczność. Niestety wkrótce boleśnie przekona się, że to nowe uczucie wywoła zazdrość i wściekłość tajemniczej kobiety związanej z jej przeszłością. Przeszłością, której mroczne tajemnice nie powinny już nigdy zostać odkryte…

wujek Filmweb

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz