Menu serwera

A Million Ways to Die in the West! Edge of Tomorrow!

Dziś samiuteńkie filmy, tylko filmy i w ogóle filmy. Może niezbyt wiele ale po prostu nie wyrobiłem się z rippami moich cudnych, chamskich, beznadziejnych DVD o przepięknych tytułach :). Te powinny polecieć w najbliższych dniach i będziecie mogli uzupełnić swoje kolekcje o takie dzieła, jak np. Substancja czy Sąsiad spod trzynastki… A dziś podaję, co następuje:

Filmy: A Million Ways to Die in the West (komedia, ponoć znośna), Edge of Tomorrow (wysoko oceniany flick z Tomem Cruisem), Operation E (nic o tytule na IMDb nie znajdziecie ale zapowiada się na solidnego przeciętniaka i po naszemu), The Adventurer The Curse Of The Midas Box (przygodowy film familijny po naszemu), The Immigrant (wygląda na całkiem niezły film do wciągnięcia z żoną), Transcendence (tak, było już ale teraz ładny ripp z naszymi napisami, gadaniami itd.)

Edge of Tomorrow

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage (Cruise), żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzucony – bez odpowiedniego szkolenia i sprzętu – w sam środek, jak się później okazuje, czegoś więcej niż tylko misji samobójczej. Cage ginie podczas swojej pierwszej misji, zabijając jednego z obcych samców Alfa. Jednak, dziwnym zbiegiem okoliczności, budzi się do życia rankiem w dniu swojej śmierci i jest zmuszony walczyć i umierać… bez końca. Bezpośredni kontakt fizyczny z kosmitą spowodował, że Cage znalazł się w pętli czasowej i został skazany na przeżywanie tej samej brutalnej walki raz po raz. Jednak z każdym kolejnym powrotem Cage staje się silniejszy, sprytniejszy i jest w stanie coraz skuteczniej stawiać opór przybyszom z kosmosu. Towarzyszy mu bojowniczka Sił Specjalnych, Rita Vrataski (Blunt), która dokonała największych spustoszeń w oddziałach obcych spośród wszystkich walczących na Ziemi. Kiedy Cage i Rita decydują się podjąć walkę z kosmitami, każda przeżywana od nowa bitwa staje się kolejną okazją do znalezienia sposobu na unicestwienie najeźdźców z kosmosu i ocalenie Ziemi.

wujek Filmweb

A Million Ways to Die in the West

„Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie” to opowieści o Albercie, tchórzliwym hodowcy owiec. Gdy Albert wykręcił się od uczestnictwa w tradycyjnej strzelaninie, jego kapryśna dziewczyna rzuciła go dla innego. Tajemnicza nieznajoma, która właśnie przybyła do miasta, pomogła Albertowi odzyskać wiarę w siebie, a co więcej para zaczęła mieć się ku sobie. Niestety, w mieście zjawił się również mąż kobiety, notoryczny przestępca, dysząc żądzą zemsty. I oto Albert musi przetestować świeżo odzyskaną odwagę.

wujek Filmweb

,

No comments yet.

Dodaj komentarz