Menu serwera

Bad DVD Bonanza część kolejna + filmy, seriale, coś dla dzieciaków… Się dzieje! :)

Uuu… Tym razem mam dla Was całkiem pokaźną paczkę danych z różnymi rzeczami wartymi mniej lub bardziej obejrzenia. Jest tego sporo a miłośnicy ZYCH filmów znajdą także coś dla siebie, albowiem powiadam Wam – dzieła rypania tragicznych filmów z płytek z odzysku ciąg odbył się dalszy. Konkretnie wygląda to mniej więcej jak poniżej.

Filmy: Blended (komedia z Sandlerem i Barrymore), Invasion of the Pod People (aka Inwazja zabójczych klonów – to MUSI być znakomite! :)), Otto the Rhino (coś dla dzieciaków po naszemu), Perfect Blue (anime dla cokolwiek starszych), Scooby-Doo Frankencreepy (i znów coś dla dzieciaków – oczywiście po naszemu), Shadowless Sword (aka Miecz przeznaczenia – kolejny film, który MUSI być dobry :)), Street Zombie (aka Ulice zombie – ojjj, takiego zajebistego drewna dawno nie widzieliście!), The Art of Playing (coś dla graczy), The Immigrant (może nie górna półka ale lepsze to na pewno od Inwazji ;)), TPB AFK: The Pirate Bay Awat From Keyboard (ni to dokument, ni to wydra ale noty zacne).

Serial: Crisis (s01) (specjalne ukłony dla jednego z użytkowników serwera za podzielenie się dobrem), The Strain (s01e08)

Invasion of the Pod People

Inwazja zabójczych klonów

Po deszczu meteorytów Melissa zauważa dziwne zachowanie przełożonych i koleżanek z pracy. Okazuje się, że zostali oni podmienieni przez dziwne istoty z kosmosu. Swoimi spostrzeżeniami dzieli się z jedynymi ludźmi, którym może zaufać – przyjaciółką Billie oraz detektywem Alexandrem. Koszmar ma się dopiero zacząć.

wujek Filmweb

Shadowless Sword

Miecz przeznaczenia

Władca koreańskiego królestwa Balhae ginie w zamachu. Tylko ostatni książę królestwa, przebywający na wygnaniu od 14 lat, jest w stanie przywrócić porządek w państwie, zjednoczyć siły i uwolnić je od najeźdźców, którzy dokonali tego morderstwa i podbili Balhae. Misję sprowadzenia księcia do kraju otrzymuje So-ha, najlepsza wojowniczka w królestwie. Będzie musiała się zmierzyć z doskonale wyszkolonym żołnierzami wroga, którzy zrobią wszystko, aby wymordować ostatnich członków dynastii.

wujek Filmweb

Street Zombie

Ulice zombie

Detektyw Eddie Boone (James Black) wypatrując w ukryciu dilera narkotyków nie spodziewa się, że za chwilę sam wpadnie w zasadzkę. Jego partner znika a jemu zostaje wstrzyknięty nowy narkotyk Ozone, który powoli zamienia ludzi w potężne zombie. Boone próbuje znaleźć partnera na własną rękę, ale z czasem coraz trudniej będzie mu odróżnić rzeczywistość od halucynacji.

wujek Filmweb

Crisis

Stan kryzysowy

Zobacz co dzieje się, gdy najważniejsi ludzie na świecie zostają rzuceni na kolana… Pełen gwiazdorskiej obsady (Gillian Anderson, „Z archiwum X”; Dermot Mulroney, „Sierpień w hrabstwie Osage”; Rachael Taylor, „666 Park Avenue”) i wielkich emocji serial skupia się na losach agenta służb specjalnych (Secret Services), idealisty – Marcusa Finleya (Lance Gross, „Zakazane pragnienia”), który pierwszego dnia swojej pracy trafia w sam środek międzynarodowego kryzysu. Aby odkryć prawdę, mężczyzna musi stawić czoła wielu przeciwnościom, złamać prawo i zasady moralne, które do tej pory wyznaczały jego życiową drogę, zwłaszcza, że w kryzys zaangażowane są osobistości z najwyższego szczebla. Nikt nie podejrzewał, że szkolna wycieczka uczniów z liceum im. Ballarda, placówki kształcącej dzieci waszyngtońskiej elity: prezesów międzynarodowych korporacji, dyplomatów, a nawet samego prezydenta Stanów Zjednoczonych zamieni się w dramat. Gdy na odludnej, wiejskiej drodze autobus wpada w zasadzkę, a uczniowie wraz z opiekunami zostają uprowadzeni, rozpoczyna się międzynarodowy kryzys. Teraz, gdy jedni z najpotężniejszych ludzi w kraju skazani są na miłosierdzie mściwego mózgu całej operacji, pojawia się pytanie, na które wielu z nich wolałoby nigdy nie udzielać odpowiedzi: ile jesteś w stanie poświęcić, by uratować własne dziecko?

wujek Filmweb

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz