Menu serwera

Tom and Jerry: The Lost Dragon! Big Bad Wolves!

Weekendowego newslettera nie było, bo i nie było co podrzucić. Pustki na trackerach, jakieś odgrzewane kotlety albo jakości nieakceptowalne przeze mnie. Przez weekend wszakże nieco się filmików i innych bzdurek pokazało, więc spieszę nakarmić Wasze zgłodniałe klienty torrentów :). Powinniście coś dla siebie znaleźć.

Filmy: 21 Jump Street (nie widziałem jeszcze a ponoć naprawdę niezły film), Big Bad Wolves (mocny, krzepki film dla facetów w klimatach Tarantino (ponoć) – czego tu nie lubić?), Draft Day (nie lubię tzw. „dramatów sportowych” ale ten ma całkiem sensowne noty no i Costner…), Edge of Tomorrow (było ale teraz wersja multi a więc z polskim lektorem i rypana z Blu-raya a nie ssana z sieci), Son of God (cosik o Jezusku, tak dla odświeżenia atmosfery :)), The Quiet Ones (po Jezusku czas na horrorek – noty średnie ale może coś z tego będzie), Tom and Jerry: The Lost Dragon (po naszemu, niestety w SD tylko było dostępne – no ale zawsze coś dla maluchów, nie?), X-Men: Days of Future Past (było ale tym razem także po naszemu).

Seriale: The Strain (s01e11), Z Nation (s01e02)

Big Bad Wolves

Tę bajkę napisała izraelska policja. Pewnym spokojnym miasteczkiem wstrząsa seria okrutnych morderstw. Podejrzenie pada na nieśmiałego nauczyciela, jednak ciężko znaleźć przeciw niemu wystarczające dowody. Jeden z policjantów decyduje się samemu wymierzyć sprawiedliwość. Jego plan nie jest skomplikowany… oko za oko, głowa za głowę, śmierć za śmierć. Nieoczekiwanie powstrzymuje go ojciec jednej z ofiar. Ogarnięty żądzą zemsty, ma własny plan. Nagle jednak przestaje być jasne, kto w tej sprawie jest mordercą, kto ofiarą, a kto mścicielem.

wujek Filmweb

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz