Menu serwera

X-Men: Days of Future Past! Maleficent! Bad DVD Bonanza c.d.!

Oooo… Dziś dobra sporo i miejscami w odpowiednio dobrej jakości a miejscami – w odpowiednio złej :). Taaak, porypało się kilka kolejnych płytek z mojej kolekcji filmów tak złych, że aż dobrych i dzielę się nimi z Wami, żebyście i Wy nieco uciechy mieli. Ad rem:

Filmy: Chef (komedia z jakimś abstrakcyjnym ratio na IMDB – albo będzie dobrze, albo marketing zadziałał), Clear History (kolejna komedia i o dziwo też całkiem dobre oceny), Maleficent (przedstawiać nie trzeba – dla dzieciaków ale ponoć fajne, Majka była w kinie i poleca), New Alcatraz (prehistoryczne zło czai się 3 kilometry pod lodem – boskie! :)), Perfect Child (ddy zło ma dwanaście lat…), The Big Blue (TAAAAK! Doskonałej jakości ripp do uzupełnienia kolekcji klasyków), The Right Kind of Wrong (kolejna komedia, tym razem ponoć romantyczna i z kolesiem z True Blood), The Stuff (czy to ty jesz, czy TO zjada ciebie?), X-Men: Days of Future Past (ripp ponoć jakościowo dobry, więc może będzie lepiej, niż z ostatnio podanych The Edge of Tomorrow).

Seriale: The Leftovers (s01e10), The Strain (s01e09)

Inne: Lynda.com – Blender UV Mapping (gdyby ktoś się chciał pouczyć)

X-Men: Days of Future Past

Spektakularny film science fiction, ukazujący dalsze losy legendarnych superbohaterów, kulisy konfliktu między nimi i walki o akceptację. X-Meni łączą swe siły, by zawalczyć o przetrwanie gatunków w dwóch epokach. Znani z poprzednich części bohaterowie łączą siły z młodszymi wersjami samych siebie, znanymi z filmu „X-Men: Pierwsza klasa” i przenoszą się w przeszłość, by ocalić swoją i naszą przyszłość.

wujek Filmweb

Maleficent

Zrealizowany z wielkim rozmachem film „Czarownica”, z udziałem Angeliny Jolie w roli tytułowej, został zainspirowany postacią znaną z disneyowskiej „Śpiącej królewny” – Diaboliną. Tytułowa Czarownica była niegdyś piękną i dobrą dziewczyną. Jej radosną młodość przerwała wojna, podczas której bohaterka z oddaniem broniła swojej ojczyzny. Jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej czyste serce w kamień… Żądna zemsty rzuca klątwę na Aurorę – nowonarodzoną córkę następcy tronu wrogiego królestwa.

wujek Filmweb

The Stuff

Substancja

„Czy to ty jesz, czy TO zjada ciebie?”

Na lokalny rynek wprowadza się nowy produkt – kremowy deser. Skład produktu jest objęty ścisłą tajemnicą a popyt z każdym dniem rośnie coraz bardziej. Deser uzależnia, zmieniając ludzi zarówno fizycznie jak i psychicznie… Niewielka grupka śmiałków, ścigana przez pozostałych mieszkańców miasteczka, postanawia za wszelką cenę poznać pochodzenie zagadkowego kremu.

wujek Filmweb

Perfect Child

Niewinna

„Gdy zło ma dwanaście lat…”

Brilliant software entrepreneur Paul Jacobs meets PR agent Sarah Daniels at his spoiled rotten daughter Lily’s tennis club. First Sara seduces Paul to hire her firm for his, then they fall in love and get married. But both Lily and Paul’s business parter (and ex) Monica are secretly jealous and want Sara out. Accidents hit both his family and his firm hard, but are they accidents and if not, who is staging them? Secrets from Paul’s, Sara’s and some others’ past complicate things further.

ciocia IMDb

New Alcatraz

Boa

„Prehistoryczne zło czai się 3 kilometry pod lodem”

Na mroźnym pustkowiu Antarktydy powstaje więzienie dla najniebezpieczniejszych przestępców z całego świata. W chwili, gdy trafia do niego pierwsza grupa skazanych dochodzi do wypadku. Ekipa wiertnicza pracująca przy ogrzewaniu dokopuje się do starożytnej jaskini i uwalnia drzemiącego tam od milionów lat węża-giganta. Bestia ta jest śmiertelnie niebezpieczna, diabelsko przebiegła i bardzo głodna… Strażnicy, więźniowie i przybyła na pomoc ekipa komandosów muszą razem stawić czoła prehistorycznemu złu.

wujek Filmweb

, ,

0 Responses to X-Men: Days of Future Past! Maleficent! Bad DVD Bonanza c.d.!

  1. petercub 8 września, 2014 at 16:08 #

    Chef d… nie urywa, aktorzy z Iron Mana (Scarlett, Robert, Jon), więc strawna potrawa (nomen omen). Zgłodniałem po tym filmie i zapragnąłem czegoś niezdrowego, tłustego i dużego.

    • CoSTa 10 września, 2014 at 15:32 #

      Ja tam napalam się na Substancję. To może być cudnej roboty złe kino. Ostatnio mocno mnie się takie produkcje trzymają.

Dodaj komentarz